Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Névjegy átvitele régi telefonr...

Névjegy átvitele régi telefonról újra?

Figyelt kérdés
Adott két ugyanolyan telefon( sony xperia z5) és van egy ilyen xperia transfer nevű alkalmazás amellyel próbáltam átküldeni a névjegyeket, de nem mindet küldte el, ez miért van?

2021. ápr. 15. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért, mert csak azokat küldi át, amik a telefonon vannak? De csak tipp.
2021. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert hol lehetnek még?
2021. ápr. 15. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
#2: SIM kártyán.
2021. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Bluetooth-val próbáltad? Én egyébként úgy szoktam, hogy vcf fájlba exportálom, elküldöm magamnak emailben vagy felteszem drivera, a másikon meg letöltöm és importálom.
2021. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Névjegyek esetén én is a .vcf fájlba történő exportálást, majd az új készülékre átjuttatását (gyakran wifi -n átt teszem ezt meg), majd az importálást részesítem előnyben, mivel a backup/költöztető alkalmazások gyakran nem az elvártaknak megfelelően működnek...


Egyébként névjegyek lehetnek az alábbi helyeken:

Telefon memória;

SIM kártya;

Google fiók;

Egyéb fiók(ok)...


Itt valószínűleg pont az jelenti a gondot, hogy a névjegyek egy része egyik helyen, másik része másik helyen van, illetve az sem elképzelhetetlen, hogy akár 3- vagy több fiókba is szétszórtan... Ilyen esetben a legoptimálisabb a .vcf fájlba exportálás, majd a .vcf fájl átjuttatása a másik készülékre és azon az importálás.


Esetleg a névjegyzékben egyébként a különböző helyeket beállítva megjelenítendő névjegyzékként a megjelenő összes névjegy kijelölésével átrakhatod azokat egy helyre, majd az esetleges további forrásokkal ugyanezt megismétled, aztán végül minden névjegy egy helyre kerül, ami után egy névjegyzékként kezelhető (mozgatható is), de ez az egyik legmacerásabb megoldás...

2021. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*Esetleg a névjegyzékben EGYENKÉNT a különböző helyeket beállítva...


(Autocorrect... Bocsánat!)

2021. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!