Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple Pencil 1. Generáció...

Az Apple Pencil 1. Generáció hogy jelzi ha merül?

Figyelt kérdés
Egy videóban láttam, hogy valahogy jelzi ha merül de nem mondták és nem is mutatták, hogy hogyan. Valaki tudja, hogy hogyan jelzi ha merül?

2021. ápr. 18. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia, az iPad jelzi, felpattan rajta, hogy már csak 10% maradt! Én mindig összekever az iPad jelzését meg a ceruzára vonatkozót, mert szinte ugyanolyan :D
2021. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Az iPadon látod, hogy mennyi a töltöttsége a pencilnek. Ha merül akkor az iPadon fog felügrani egy üzenet.

Az iPadhoz csatlakoztatott eszközök jó részének le lehet kérni az akku%át és megjeleníteni az akku widgetben.

2021. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Hát ha az egyik kikapcsol és nem csinál semmit úgy is kiderül, hogy melyik merült le :,D
2021. ápr. 18. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen :D

de nagyon hamar töltődik, tolsz egy kávét vagy teját és már újra használható

2021. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy meg lehet jeleníteni widgetben csak ugye ahhoz ki kell lépni az adott alkalmazásból, hogy meg lehessen nézni, hogy hány %-on van de mivel írtátok, hogy felugrik a merülős üzenet így már mindent értek:) köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 18. 22:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Azta, azt tudtam, hogy gyorsan tölt na de, hogy ennyire :o
2021. ápr. 18. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel is ugrik merülésnél, widgetekben is hozzá lehet adni, vagy a beállításokban meg tudod nézni, ha csatlakoztatva van
2021. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!