Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A pasim csal...huawei telefonj...

A pasim csal...huawei telefonja van és nem tudom a kódot?

Figyelt kérdés
Értem szánalmas, stb...nagyon sok pénzemben van a srác és titkolja mi van a telefonon...másikon tindert megtaláltam...szóval van ahol fel tudom töretni, hogy megbizonyosodjak és megnyugodjak, vagy csak dobjam a tó fenekére?
2021. ápr. 19. 02:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
97%

nagyon sok pénzemben van a srác

ez mit jelent?

te vagy neki a sugarmommy-ja? O_O

2021. ápr. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom...szánalmas...ezen lépjünk túl...a megoldás érdekel:)
2021. ápr. 19. 03:01
 3/13 anonim válasza:
100%

van egyáltalán valami ésszerű bizonyítékod hogy megcsal vagy csak annyi hogy titkol valamit? de hogy titkolja? ha feltöröd már ez bizonyítja hogy nem bízol benne és ő se benned ha titkol valamit főleg ha pénzel traktálod akkor meg csak a pénztárcájának tekint és nincs nagy szerelem köztetek...

sdobd a tó fenekére ennyi erővel!

2021. ápr. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ölj bele több pénzt, dobd a gyereket, és válassz egy olyat, aki nem viszi a pénzedet.

Ez a Concorde-effektus, ami megtéveszt téged, és ezt a srác kihasználja: [link] - azért mert eddig sok pénzt öltél bele, most (hibásan) ragaszkodsz hozzá, és emiatt még több kárt fog okozni neked. Írd le a költségeket, dobd ki az élősködőt, és lépj tovább.

2021. ápr. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne a telefon feltörès legyen a megoldás, attól még megcsal. Dobd ki, keress mást, aki szeret téged, és nem kell megvenni.
2021. ápr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ejtsd a pasit, mert simán hülyét csinál belőled. Próbálj meg leszakadni erről a feltörésről, mert ha sikerülne, nagyon fájna amit megtudnál..


Nehéz a szakítás, de az esetedben nincs jobb.


Sok sikert, intézd mielőbb. A pasi már úgyis csak használ.

2021. ápr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#4-esnél a pont!
2021. ápr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg ne foglalkozz azzal hogy megcsal.Fizess neki tovább és még többet.Próbálj ezmellett minnél több ajándékot venni.Reggelente vedd le szájjal,és fizess érte.Minimalizáld a találkozások számát,csak akkor talizz ha fizetsz.Ha megver az a baj hogy kevés ajándékot vettél,ergo a te hibád.Összegezve tuti gáz van mert keveset fizetsz.Azért gondolkozz már nehogy már kérnie kelljen vagy melózni.Arra ott vagy te.
2021. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....8as válaszan meg meg jót röhögtem is...jó kis karikatúra.
2021. ápr. 19. 08:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed kicsalta a pénzed, akkor tegyél feljelentést. A lockot nem tudod megkerülni.
2021. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!