Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fast charge töltők, melyik...

A fast charge töltők, melyik évben jöttek ki?

Figyelt kérdés

Rendeltem Kínából egy ilyen töltőt:

[link]


Ma tudtam meg, hogy a telefonnak mágnesesnek kell lennie ahhoz, hogy tölteni tudjuk a telefonunkat vele, viszont a probléma az, hogy nem tudom, hogy a telefonunk a párommal mágneses-e. Nagyon megköszönném, ha valaki tudja.

Huawei p smart 2019

Huawei p 40 lite


Illetve lenne még az a kérdésem, amit a feketével jelölt területre írtam.

Előre is köszönöm :)



#telefon #töltő #Huawei #Fast charge töltő
2021. ápr. 20. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ma tudtam meg, hogy a telefonnak mágnesesnek kell lennie ahhoz, hogy tölteni tudjuk a telefonunkat vele"

Vezeték nélküli töltésre alkalmasnak kell lennie, ehhez kell benne lennie egy erre alkalmas tekercsnek.

Egyik telefon sem tölthető vezeték nélkül, amiket írtál.


"Illetve lenne még az a kérdésem, amit a feketével jelölt területre írtam."

Vagy én vagyok vak, vagy nem írtál oda semmit. :D

2021. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én mágneses telefonom fenntmarad a plafonon.
2021. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapból nincs benne vezetéknélküli töltés fogadására alkalmas tekercs, ezért nem fog a töltő semmit csinálni vele. Opcionálisan megoldás lehet egy külső vevő, amit a tok alá (lehetőleg vékony, és nem fém!) rakni. Ám ezek közel nem olyan hatékonyak, tehát lassúak.


P40 Lite-hoz USB-C-s kell:

[link]


P Smart 2019-hez "régi" Micro-USB:

[link]



"A fast charge töltők, melyik évben jöttek ki?"


Ennek a kérdésnek így nincs értelme, a "fast charging", azaz gyorstöltés nem egy mai dolog, ami elterjedtebb gyorstöltés technológia mobilokban az a Quick Charge (QC) a Qualcomm-tól, ami immár 8-9 éves, de folyamatosan fejlődik, jellemzően minden olyan gyártó az ő szabványukat használja, amelynek nincs saját.

2021. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!