Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes egy androidos és egy...

Érdemes egy androidos és egy Apples telefont is üzemeltetni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 06:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10:

Nem én pontoztalak le, mondjuk nekem is furcsa volt az, hogy ennyire le volt pontozva a válaszod, hisz mindenki arra használja a telefonját, amire szeretné.


Nekem csak ez az OTP-s dolog volt fura, mert szerintem egyszerűbb lenne elmenni a bankba, és elintézni ezt a jelszavas dolgot, úgy legalább meg lesz a jelszó biztonság esetére.

2021. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Trollok hazájában vagyunk
2021. ápr. 21. 11:36
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
... es meg mindig nem valaszoltal arra az egyszeru kerdesre, hogy 'Minek?'
2021. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Annak aki azt hiszi hogy egy androidos telefon csak telefonálásra való?
2021. ápr. 21. 12:08
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Oke, vegul is megtarthatsz magadnak minden informaciot a 'nem atlagos' felhasznalast illetoen, foldhoz is verheted magadat meg toporzekolhatsz is egy kicsit meg sirhatsz a sarokban hogy itt trollok vannak es nem segitenek, meg micsoda rohadekok vagyunk hogy egy ertelmetlen kerdesre nem adunk reszletes, mindenre kiterjedo valaszt. Mondjuk valoban, van itt eleg hulye, de hogy te koztuk vagy, az is tuti.
2021. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Itt csak te toporzekolsz
2021. ápr. 21. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!