Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola edge+ tapasztalatok?

Motorola edge+ tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szemezgetnek a készülékkel csak nem tudom eldönteni, hogy melyik mellett döntsék ugyanis a másik jelölt az Oneplus 8pro.

A Motorola régebben elég elterjedt volt, de nem nagyon lehet vele találkozni a szolgáltatók kínálatában sem.



2021. ápr. 21. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen telefonom, de ahogy átnéztem a leírást, (érték hozzá) ez egy kibszott jó telefon. Megéri szerintem
2021. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szoftveres támogatás azért kérdéses, hogy milyen.
2021. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A neten utána néztem, és állítólag hosszú támogatottsága van a Motorola telefonoknak meg a Motorola alig nyúl úgymond bele az androidba (stock)

A youtuben nem leltem magyar tesztet, azért érdekelnének saját tapasztalatok.

2021. ápr. 21. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Szó sincs már Moto-ról, a Lenovo tulajdona.

#2.Miért kérdés?

Talán az egyetlen gyártó a Google mellett akit azért komolyan lehet valamennyire venni szoftveresen téren, mert normálisan optimalizálnak és azért frissíthetnek is.(mondjuk még a Oneplus-t is idevenném)

#3.Átlagos frissítési idő, ha ez szempont inkább vedd a Oneplus-t, én úgy tudom ők tovább frissítenek.

Minden másban hasonló a 2 telefon.

2021. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"#2.Miért kérdés?"

Ezért:"Szó sincs már Moto-ról, a Lenovo tulajdona."

Egyszer volt Lenovo telefonom, azóta úgy megutáltam a márkát, hogy hihetetlen.

2021. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5.Okát azért felvázolhatnád.

A szoftveres modellt vitték a Google-tól tovább(jó ideig a Moto a Google tulajdona volt), illetve a gyártást is a Foxconn végzi tudtommal mint a Xiaomi vagy az Apple esetén.

2021. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt tudtam, hogy pár éve a lenovo megvette.

Azért is keltette fel az érdeklődésemet mert állítólag a leg tisztább Android fút rajta.

2021. ápr. 21. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:

A Pixelen és a Moto-n fut csak Stock Android.

Stock szerű fut még a Oneplus-n is.(Oxygen OS)

De jól optimalizál még a Sony is, ezeket érdemes számításba venni.(Samsung ilyen téren nem áll jól sajna, az A52 5G-re is panaszkodnak)

2021. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6

A hihetetlenül fos gány szoftver volt az oka. Annál rosszabb androidot még nem használtam.


Remélhetőleg nincs igazam, és azóta nem ilyenek a lenovo cuccai.

2021. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!