Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ilyen telefon színe...

Egy ilyen telefon színe mennyire rontaná el egy ilyen tok színét?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A70 "narancssárga" telefonom van, ami igazából inkább ilyen halvány lazacszínű. A linken lévőhöz képest amúgy sokkal halványabb színe van.

[link]

Na és mivel tönkrement a mostani tokom (vigyáztam rá, az illesztések mentek szét), újat szeretnék venni, találtam is egyet, ami nagyon tetszik. Az alábbi linken látszik, hogy valamennyire átlátszó a tok, csak nem tudom, hogy ez mennyire lesz emiatt csúnya. A pink+green-t válasszátok ki alul (bár akárhogy nézem, az a zöld az kék :D) Szerintetek jó lesz vagy nem?

[link]



2021. ápr. 21. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem elég béna színe lesz, de biztosan csak egy módon tudhatod meg. :D
2021. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rakjál bele egy fehér papírt.

Am szerintem az nem kék, nem is zöld, hanem cián.

2021. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 na igen ettől félek😅

#2 a papírt el akarom kerülni. Igazából mindegy, mi a szín neve, a lényeg, hogy tetszik :D


És a pink+gold az már jobb lenne nem?

2021. ápr. 22. 06:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nehéz lenne egyébként egy képszerkesztővel letesztelni? :D
2021. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ma reggel jöttem rá, meg is csináltam😂😂😂
2021. ápr. 22. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én lila telefonra vettem rose gold + fekete tokot. Azt sem mondanám hogy szuper párosítás 😂IPhone 11- rol van szó ahol a kameránál fixen kilátszódik a lila szín. Ne gondold ezt ennyire túl, ha tetszik vedd meg!
2021. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Okés, köszi!

Neked mi a baj ezzel az összetétellel? Mármint, lilán a rózsaszín nem rossz szerintem, a fekete meg csak sötétíti nem?😅 Az nem gáz szerintem, hogy a kameránál kilátszik. Nekem pl. a vaku nem a kamerába van építve :)

2021. ápr. 22. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen színes tokból átlátszatlan? Azzal nem lenne ilyen gond.
2021. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kerestem, de nem találtam sajnos :/
2021. ápr. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!