Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamiért nem ad ki semmi...

Valamiért nem ad ki semmi hangot a telóm. Valaki valami ötlet? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel óta nem ad ki semmi hangot a telefonom. Ha hívnak csak rezeg, reggel nem tudtam időben felkelni, mert akkor is csak rezgett, amit alig hallottam meg. Ha videót nézek, akkor semmi hangja sincsen. Tulajdonképpen semmilyen hangot nem ad ki egyáltalán. Azt még hozzá tenném, hogy ma hívtam valakit, és én nem hallottam semmit, viszont a másik fél hallott engem. Utáma felhívott ő, és akkor rendesen hallottuk egymást. Ja, és Huawei y6 fajtája.

Tudtok segíteni?

Szerintetek mi lehet az oka?

Előre is köszönöm a válaszokat és segítséget!



#telefon #hiba #Huawei #Meghibásidás
2021. ápr. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az állapotsávon nincs ott a fülhallgató ikonja? Lehet, hogy koszos a csatlakozó, egy letört végű fogpiszkálóval próbáld meg kitakarítani.
2021. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
64%
Szerintem egész egyszerűen meghalt a hagszórója.
2021. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1

Nincs fülhallgató jele, megpróbálom az ötledet!

#2

Igen, lehet, de eddig semmi baja nem volt, nem folyt bele semmi, nem tudom :/

2021. ápr. 22. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem OPPO A5 telefonom van, és újkorában állandóan ez volt a gondja. Újraindítottam, és működött. De igen, lehet az aljzat hibája is, bár ha nem jelöli a fejhallgató jelet akkor nem hinném. Egyébként, még meg lehet nézni a beállításokbn, hogy van-e valmi némításra vonatkozó beállítás. És ha megnézed, a nagyon alap beállításokat, némítás, nezavarjanak mód, lehet, hogy az a probléma. Nekem volt már olyan 😅
2021. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!