Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus Nord telefon rendszere...

OnePlus Nord telefon rendszeresen eldobja a Bluetooth kapcsolatot, de csak az autóban. Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
A telefon problémamentesen működik többféle bluetooth fülessel/kihangosítóval. Az autóban (Octavia 2013) viszont indításkor szépen csatlakozik, aztán 1 perc múlva megszűnik a kapcsolat - volt már, hogy telefonálás közben. Visszahozni úgy lehet, ha ki-be kapcsolom a BT-t (mindegy, hogy az autón v. a telefonon).

2021. ápr. 26. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung S9 csinálja ezt, kínai androidos fejegységgel. Nem tudtam kideríteni, mi baja van, szóval én is kíváncsi lennék ötletekre.
2021. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leírom mire jutottam:

Az interneten olvastam mindenféle módszert és ezeket mind kipróbáltam de egyik se segített:

- kapcsoljam ki a "media audio" profile-t - nem segített

- töröljem a bluetooth eszközt mindkét oldalról és indítsam újra a telefont és utána párosítsam őket - ez sem

Utoljára azt csináltam, hogy kitöröltem a párosítást (mindkét helyről) és az autón letiltottam a kapcsolatok importálását és utána párosítottam őket megint. Ez (lekopogom) úgy tűnik segített, az utóbbi 3-4 úton kapcsolódva maradt a telefon és zenét is tudtam hallgatni róla.

2021. máj. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!