Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feltörni a régi...

Hogyan tudom feltörni a régi instagram fiókom?

Figyelt kérdés

Sajnos ezelőtt pár éve volt egy instagram fiókom amin nagyon "gáz" képeket raktam ki magamról. Amikor letöröltem akkor az alkalmazást voltam olyan buta, hogy nem töröltem le a képeim. Most viszont muszaly valahogy megoldjam, higy visszajussak a régi fiókomba



A jelszavam elfelejtettem és próbáltam, hogy a megadott emailcímemre küldjenek egy kódot, de az a baj hogy az akkori emailcímem ugye még azon a régi telefonomon volt meg, és onnan az az email kitörlődött (mármint az a telefonom teljesen elromlott) vissza kéne jelentkezzek az akkori emailemre de a jelszavam se tudom :(


Nagyon buta voltam, hogy nem írtam le sehova, VAN RÁ VALAMILYEN MÁS MEGOLDÁS? ESETLEG FELTÖRHETEM VALAHOGY?



2021. ápr. 28. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz bejutni es hackereknek sem akarsz fizetni, akkor próbáld meg pár barátoddal jelenteni a fiókot, hátha törlik. Vagy írj az instának egy emailt, hogy szeretnéd töröltetni,de nem tudom ott csinálnak e-ilyet.

Hackerek tuti meg tudják csinálni, csak nem ingyen

2021. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Írsz az instának egy emailt, kérnek pár adatot amivel azonosítani tudnak és törlik.

Nem kell semmit hackelgetni, erre van legális, ingyenes, gyorsabb megoldás is, ne kerüld meg 6* a kását :)

Üdv!

2021. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :) azt szeretném megkerdezni még, hogy az instagram emailcímét hol/hogy találom meg?
2021. ápr. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!