Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely tabletekkel lehet legaláb...

Mely tabletekkel lehet legalább olyan szépen írni, mint egy füzetbe tollal?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva egyetemen legszívesebben tabletre váltanék, megelégeltem a sok papír halmozását, valamint a tabletet sokkal praktikusabbnak és zöldebbnek tartom, jobban lehet rendszerezni benne a dolgokat és nagyon élet könnyítő lenne:D

Milyen tableteket ajánlanátok?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 1. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
A ceruza, toll még mindig jobb. A tabletet nehéz úgy fogni, hogy szépen tudj vele írni. Ráadásul nagyon rá kell nyomni a papírra, mert alig kopik a műanyag.
2021. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván ehhez ceruza fog kelleni. Szerintem iPaddal nem járhatsz rosszul.
2021. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tepfal ***** válasza:
91%
iPad helyett lehet jobban jársz egy laptoppal, nem praktikus szerintem kézzel jegyzetelni egyetemen, sokkal gyorsabb gépelni.
2021. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem a szépség a lényeg, hanem hogy olvasható legyen, a nyomtatott betűknél pedig semmi sem olvasható jobban! Vagy esetleg elvárt a kézírás? Mert akkor a toll és füzet egyszerűbb! Nem vagyok maradi, de azért ennyire ultramodernnek sem kell lenni!

Amúgy mit jelent az, hogy "zöldebbnek" tartod?

2021. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első! Ne boomerkedj, olyan ajánlatokat várok amikkel szépen lehet írni:D
2021. máj. 1. 12:20
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
nekem még nem sikerült olyan aplikációt találnom, amit nem zavar, hogy a tenyerem alja a felületen fekszik. ugyanis írni szeretnék, nem festeni.
2021. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Lenovo C340 vagy hasonló kifordítható notebook (már amelyik támogatja a tollakat, ennek néhány modelljéhez adnak is), MS Surface széria (beépített kitámasztó), Samsung Galaxy Tab S széria, Apple iPad egyes modellek, főleg az újabbak.
2021. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm!

Végre egy kézzelfogható válasz :D

2021. máj. 1. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Még egy jelölt (összeget nem írtál): [link]
2021. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jogos

Hát amugy ilyen 50k alatti árkategóriában gondolkozok, tényleg csak annyi a lényeg, hogy jól lehessen írni vele és lehessen rendszerezni és menteni a jegyzeteket

2021. máj. 1. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!