Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20e vélemények?

Samsung Galaxy A20e vélemények?

Figyelt kérdés
Melóba kellene csak telefonáláshoz és néha netezni.
2021. máj. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
nekem ilyen van már majdnem 2 éve, elégedett vagyok vele teljesen, ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb
2021. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az van épp!

szóval friss a véleményem, mert pár napja vettem

egyszerű használatra tökéletesen megfelel.

Én vettem bele 32gb sd kártyát azért a tartalék memóriáért de eddig nem zavart azzal hogy szabadítsak fel tárhelyet pedig egy csomó appot, játékot, zenét letöltöttem és még simán van tárhely.

Szép képeket készít, nekem gyönyörű és éles virágokat szinte olyan realisztikusan fotóz, előző telóimhoz képest főnyeremény.

Telefonhangja tökéletes, nem torz, nem halk de viszont készülj fel hogy lehet kicsit hangos lesz.

Ár érték arányban tényleg szuper kis telefon átlag használatra.

Én korallban vettem.

Amúgy tervezek persze egy csúcsmodellt beruházni majd, mert ezek általában 1-2 évig bírják és én azért 5-6 évig szeretnék majd egyet használi de ez arra is kellet, mert egy vacak telefonnal szenvedtem sokáig és ez simán megfelel addig is, lehet ez is kibírja sokáig de nekem még a méret volt szempont, utálom a nagy telefonokat, és sajnos mostanság csak nagyok vannak ezért ez méretileg még mindig azt mondom nagy nekem mert én iphone 4s mérethet vagyok hozzá szokva meg 5shez de ez még tűrhető kategóriában van. :)

Szóval simán megéri, töltésben nekem kibír egy napot is aktív használat mellett is, persze azért nem árt egy powerbank!meg ennek más a töltődugasza, nem szokványos android bemenet hanem ilyen lekerekített de ez mellékelve volt a dobozban. Volt benne még egy füles, sim kártya piszkáló, meg ugye a toltő és a papírok. :)

2021. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.Ja meg kimaradt, hogy sok klassz téma van benne, samsung témákat is használhatsz hogy személyre szabott legyen telefonod, de ez mellékes. Meg vannak benne animáltak is, klassz widgeteket lehet rátenni. Szóval megéri nekem átlag telefonként megfelel :). Fóliát azért érdemes rá tenni, üvegfólia mert mondták nekem hogy már csak az van max vagy valahol gsmben rányomnak még de inkább üveg legyen,meg kicsit csúszós talán a fogása így egy tok nem árt azért de eléggé kényelmes és könnyű fogása van, nem nehéz.
2021. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Kamera kiváló, méret kiváló, kijelző jó, hardver jó. Frissítés már nem sok lesz rá.
2021. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is anonim jól mondja
2021. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!