Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlen letörölt fényképek...

Véletlen letörölt fényképek helyreállítására mennyi idő van ?!

Figyelt kérdés

A visszaállítási módot ismerem, csináltam is már.


De a kérdés az hogy erre mennyi időm van a törléstől számítva ?


Adott apukám telefonja amiről, véletlen letörölt pár képet, próbáltam elmagyarázni neki hogy tudja visszaállítani, de azt mondta inkább majd ha hazajön csináljam meg én.


Ez eddig jó, de sajnos csak 3 hét múlva jönnek haza.


2021. máj. 5. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem íródik felül az a cella, ami a képet tárolta, addig visszaállítható. 3 hét használat után ez nem biztos, hogy így lesz.
2021. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ja, meg ugye telefonok esetében NAND Flash memóriachip van (tudtommal), így az is csak tovább rontja a visszaszerzés esélyeit
2021. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Igen, ez több mindentől függ, mennyi hely van rajta, mennyi adat íródik rá, stb. Mást nagyon nem tudsz tenni, megvárod. Esetleg, addig ne fotózzon, ne videózzon meg ne töltsön le semmit. Talán egy kicsit segíthet.
2021. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az nem időfüggő!

ha most elkezdesz mindenfélét másolgatni adatokat akkor könnyen lehet, hogy azonnal felülíródik az a rész ahol a törölt kép még megvan és kész, vége.

2021. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!