Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma a messenge...

Mi lehet a probléma a messengeremmel?

Figyelt kérdés
A messengerben, miután kitörlök egy beszélgetést teljesen, egy pár órával, vagy egy nappal később jönnek folyamatosan az értesítések azokkal az üzenetekkel, amiket kitöröltem már és újra lehet őket látni. Ilyen problémám eddig még soha nem volt, csak most egy ideje és még nem hallottam róla, hogy ilyesmi törtémt volna mással. Mit tudnék tenni ebben az esetben? Sürgősen kellene a segítsék, előre is köszönöm.

2021. máj. 7. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek törölni üzeneteket?
2021. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mindegy? Saját dolgom. Nem emiatt írtam ki a kérdést, csupán segítséget szeretnék.
2021. máj. 7. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy. Zárold rendesen a dolgaidat, ha titkolnivalód van, vagy használj másik appot a piszkos munkához. Például Whatsapp. Nem vagyunk Facebook hibabejelentő.
2021. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egy egyszerű kérdést tettem fel, ha nincs hasonló tapasztalatod, akkor ne válaszolj.
2021. máj. 7. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkinek nem lesz, egy hiba felderítése nem ide tartozó kérdés, írj a Facebooknak. Én csak annyit mondtam, hogy törölgetés helyett inkább gondold át, hogy hogy lehetne hatékonyan csinálni, amit csinálsz.
2021. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!