Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Miért nem tudom csatlakoztatni az okoskarkötőmet a telefonomhoz?

Figyelt kérdés
Pár napja lemerült a karkötőm, feltöltöttem, ahogy eddig is, de szétkapcsolt a Bluetooth, és egyáltalán nem akart visszakapcsolódni. Többször is újraindítottam. Megnéztem, hogy nem-e kéne frissíteni vagy a telefont, vagy a karkötőt, de egyiket sem kellett. Először az alkalmazást telepítettem újra, amivel a karkötőt kezeltem (Huawei Health), majd visszaállítottam gyárira a karkötőt, de semmi sem használ. Egyszerűen a telefonom nem érzékeli, és a súgóban sem ír semmi hasznosat. A telefonom Huawei Y7 2019, a karkötő Honor Band 5-041

2021. máj. 8. 16:03
 1/1 A kérdező kommentje:
UPDATE: Kiderült, hogy a telefonommal van valami, mert más eszközre csatlakozik a karkötőm. Valakinek valami ötlet?
2021. máj. 9. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!