Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van vagy volt iPhone...

Akinek van vagy volt iPhone 11 pro készüléke tudna róla mondani véleményt? Érdemes-e megvenni vagy sem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi készülékem egy 11 Pro volt, magam maximálisan elégedett voltam vele. Számomra egyébként a teljesítmény és az akkumulátor üzemidő volt a fő kritérium a telefonnal szemben, mindkettőben úgy gondolom, hogy erős a készülék. Ha esetleg megírod, hogy pontosan mik az elvárásaid a készülékkel szemben, mire használnád, biztos vagyok benne, hogy tudunk ennél konkrétabb választ is adni.
2021. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan 11 pro max volt, de bátran ajánlom a 11 pro-t is. Évekig elég lesz, aksiban is erős.
2021. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 részére:

Akkumulátor üzemideje lenne legfontosabb és a teljesítménye a készüléknek, sokat telefonálok a munkám miatt és a mostani telefonom sajnos már nem bírja.

2021. máj. 10. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Magam a 11 Pro előtt X-et használtam, annál érezhetően jobb volt az akkumulátor üzemideje még úgy is, hogy használtam az eSIM-et is.
2021. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!