Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS!!! Letöltöttem a telefonom...

SOS!!! Letöltöttem a telefonomra a GTA 6 apkot(?)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a gta6.mobi oldalról, feltelepítettem, de amikor elindítottam volna, a rendszer letiltotta az alkalmazást, mert nem tünik biztonságosnak, és most vettem észre, hogy a telefon elküldött vagy 20db sms-t egy külföldi számra, és azóta ismeretlen számok hívogatnak. Lehetséges, hogy virusos lett a telefonom? Hogy kell letörölni? Nem enged belépni a fájlkezelőbe, azt írja, hogy a hozzáférés megtagadva.


Navon infinity 16gb telefonom van



2021. máj. 13. 13:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy nézem a Play-en, ezek ilyen 5-7 dolláros valamik. Igazán öntudatos pistike nem fog megalázkodni azzal, hogy pénzzel fizessen érte. Hát most fizet máshogyan :)
2021. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
24%
Ajánlom neked tölts le egy virusirtot play áruházból és ha le futott akkor mehet egy gyári visszaállítás
2021. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
29%
Letöltöttem én is a játékot, nálam működik rendesen.
2021. máj. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%
2021. máj. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán ilyen GTA 6-7-8 Meg Windows 12 Meg Fallout 63-at meg olyan játékokat vagy emulátorokat nem igazán kellene letöltögetni mert azok még ki sincsenek adva, a GTA 6-nak pedig nem lila logója lesz. Szóval olyan emulátorokat meg játékokat nem kellene letölteni amik még nem léteznek vagy nem lettek bejelentve a fejlesztők által. Mert azok csak egy bunkók által kitalált nokedli ami megfertőzi a rendszert, és nem tud ki álni belőle.
2021. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

A Rockstar Amúgy Még Be Se Jelentette A GTA 6-ot.

Az EA Nem Jelentette Be A Sims 5-öt.

Amik Nincsenek Bejelentve Az Igazi Fejlesztők Által És Ha Csak 1 Ilyen Random Cuccokat Találsz Amikről a Fejlesztőknek Eszébe Sem Jutott Olyanokat Eszedbe Ne Jusson Letölteni. Én is Jártam Így Hogy Random Üzeneteket Küldött 1 Sz4r APP, De Sikeresen Le Bírtam Törölni. Így Jártál Akkor

2021. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%
Avagy 1 Fake Játék, És Nem Bírtam Törölni Csak A Beállításokba Mert Láthatatlan Volt Az App Ikonja
2021. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
82%
De Más Telefonok Bizots Ki Bírnak Álni Belőle. Mert A Navon Az Egyik Legszarabb Telefon Márka. Úgyhogy Sokat Ne Várj El A Telefonodtól, Mert Az Olyan Hulladék Hogy Ki Nem Bír Álni Az Ilyenből
2021. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%
*Biztos*
2021. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!