Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google helyelőzmények miért...

Google helyelőzmények miért nem működik?

Figyelt kérdés

Régen google térkép idővonal menüpontjában meg lehetett nézni percre pontosan hol jártam. Az utolsó ilyen mentés kb. 2 éve volt, azóta nem működik. Talán a google már nem mentheti adatvedelmi okokból?

Átnéztem a beállításokat a térképen és a telefonban is, de mindenhol engedélyezve vannak a helyelőzmények...



2021. máj. 16. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavaly még ment nekem tavaly tavasszal. Le is döbbentett, hogy kikapcsolt állapotban mert lemerült...is tudta, hol jártam. Otthon mikor bekapcsoltam feltöltöttem, kiírta, hogy értékeljem mennyire voltam elégedett azzal az áruházzal. 🙄 Nem az első eset volt amúgy, amikor bevolt kapcsolva gyakran kérdezte, csak ez volt fura, hogy kikapcsolva is tudta elvileg...


Na szerencsére nyáron OS-t váltottam, igaz ezen is van google maps, mondjuk gmailt nem töltöttem már rá, de egyszer se kérdezett azóta ilyet ez.

2021. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiába van engedélyezve, ha nem tudja hol vagy. Ha a készülék nem AGPS képes, akkor mindenképp kell hozzá bekapcsolt GPS a helymeghatározáshoz.

A másik, az automatikus törlés. Ha van is rögzített adat, a beállítás szerinti idő múltán törlésre kerül.

[link]

2021. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Első: én pont be szeretném kapcsolni. :)

Második: Lehet a linken meg van a megoldás: "Az ezt a fiókot használó eszközök" résznél a telefonom nem volt bepipálva.

Amúgy a gps mindig be van kapcsolva :)

Letesztelem ma, hogy működik-e.

2021. máj. 16. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Én is beszeretem, nekem nincs titkolnivalóm, de hogy cinikusan így a képembe tollja, az gáz. Ha zavarna nem lenne okostelefonom. :D

2021. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem müködik a helyelőzmények be is van kapcsolva .
2021. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már működik :)
2021. máj. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!