Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilkell.hu ról vélemény?

A mobilkell.hu ról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

Mi a tapasztalatotok ezzel az oldallal kapcsolatban? Mennyire megbízható?



2021. máj. 17. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Megbízható
Nem megbízható
14 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
És a newmobil.hu megbízható??
2021. máj. 17. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor érdemes megnézni az Árukeresőn az értékelést és a véleményeket: [link]


[link]

2021. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Garay Téri vásárcsarnokba bejelentve, a tulaj. szlovák, nincs magyar lakcíme, tavaly alapított cég. Eskü, ha nem lenne ez az oldal, azt sem tudnám, hogy léteznek ilyen cégek.
2021. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
A mobilkell pedig egy panelba bejelentve, szintén friss cég, ukrán tulajjal. Nem tudom, egyikből sem vennék semmit.
2021. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:
#2 Oda akárhány véleményt be lehet írni, sok esetben semmit nem jelent. Akár a tulaj is teleírhatja, hogy hiperszuper minden.
2021. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: csak igazolt vásárlással lehet beírni tudtommal, be kell írni a blokk számát.
2021. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már sokszor vásároltam ilyen neve nincs cégektől és eddig nem volt problémám, de tudni kell, hogy mit éri meg ilyen üzletből venni. Egy méregdrága telefont inkább egy ismert üzlettől venném, meg ha drágább is.
2021. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bp1985 ***** válasza:
Igazolja, kiàllít kamu blokkot 20 forintról. Hidd el, neki megéri
2021. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Telefon visszaküldés után, ami már alapból selejtnek tűnt, gyári vissza állítást adtam de a google fiók mégis bejelentkezve maradt. A problémát úgy akarták megoldani, hogy elkérték az email címem és jelszavam (!!!). Hogy lehet ilyen amatőr, elkérni valaki jelszavát csak mert nem értenek a telefon újraindításához, nevetséges és botrányos. Messziről kerüljétek el.
2021. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!