Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idegen töltővel való töltés...

Idegen töltővel való töltés mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Szokássá vált cserélgetni a töltőket, mondván a csatlakozó megegyezik. Az adapter persze különbözik. Nem vágja tönkre az akksit? Sőt, nem tűzveszélyes?
2021. máj. 18. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szabvány feszültségű a töltő, ha pedig nagyobb az áramerőssége mint a telefoné, nem veszi fel, ha pedig kisebb, lassabban töltődik mint tudna. Ennyi lesz.
2021. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem teszi tönkre.

2021. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A modern töltők kommunikálnak a telóval. Ha valami miatt nem működik a kommunikáció, akkor a szabvány szerinti minimumot küldi a töltő.
2021. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Manapság nem nagy ügy 5 voltot előállítani, kínából 1 centért vehetsz ilyen eszközöket.

Sőt, akkor teszed rosszul, ha túlhájpolod az 5 voltos töltő kérdését.

2021. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
45%
Nekem az első iPhoneom akksija felpuffadt és tönkrement, miután az eredeti töltőm elszakadt és újat vettem(persze valami kínai olcsót). A tabletem kipurcant, azt mondták, nem megfelelő töltővel töltettem. A kommenteket elolvasva nem szabadott volna ezektől tönkremenjen, mégis elméletileg ez volt a hiba.
2021. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Elnézést, kedves hatos. A jelenlegi a harmadik ájfonom, azon kívül nem volt egyikkel sem bajom. Ezt nem én állapítottam meg, ezt mondták a szervízben. Elnézést, valóban nem értek hozza, ha ezt mondták a szerelők, ezt hittem el. A tabletem nem Apple volt, arra is ezt mondták, hogy nem megfelelő töltővel lett töltve. Én nem tudom, hogy igaz vagy sem, elhittem, mert komolyan nem értek hozza :)
2021. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Kétvéle telefonomot 3 féle töltővel-az egyik egy unirerzális aksi töltő-, plusz a laptop usb kimenetével töltöm évek óta semmi bajuk.
2021. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

azert valami "noname" lehet nem megfelelo feszes vagy instabil vagy rossz hoelevezetesu vagy semmi vedelmu

es akkor lehetnek gondok, azonal is, hamar is vagy nagy sokara csak

az nagyon jo ha vagy powerbankon keresztul toltod vagy pc/laptopon keresztul mert ha normalisak akkor ezek elege stabil es vedet tapanyagot jutaznak a szervezetebe

2021. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem teszi tönkre mondjuk nem gagyi töltövel töltjük hanem vagy saját töltöjével vagy egy másik eszköz töltöjével.
2021. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha a tolto tulaja beleegyezik, akkor veszelytelen.
2021. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!