Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom amdroidon bővíten...

Hogyan tudom amdroidon bővíteni a preferált hálózattípus listát bővíteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg csak 3 van:

2G/3G/4G (automatikus)

2G/3G (automatikus)

Csak 2G

Pár napja reseteltem a telefont.

Mert régebben be tudtam állítani, hogy csak 4G legyen. Ezt valahogy úgy csináltam, hogy egy számsort beírtam a tárcsázóba, és előjött néhány beállítás, ahol még vagy 10-et hozzá lehetetett adni.

Nos, hogyan is kell ezt csinálni?

Egyébként a fő gondom, hogy "csak 3G/4G/5G automatikust akarok, de ez nincs a listában és emlékszem, hogy elsőre így oldottam meg, de már nem emlékszem, hogy pontosan hogyan.



2021. máj. 18. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy "vanéjtplussz" jószág?
2021. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értem.

OnePlus telefonom van, ha erre gondolsz.

2021. máj. 19. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A vanéjtplusznál így kell eljárni:


Csak az első SIM slotban lévő kártya tud 5G hálózatot. ( Lehet már tud, nálunk a labban tud már a másik slotban is, csak az nem commercial firmware. )


Nézd meg figyelmesen a SIM tálcát, amivel a telefont berakod. Ez egy két oldalú tálca, az az nem mindegy melyik oldalán rakod be a SIMet.



Ha a kártya az 1.slotban van, de továbbra sem látod akkor írd be:


*#*#4636#*#*



Látni fogsz ott egy prefered network option nevű jószágot.


Valószínűleg ezt fogod látni:



LTE/TDSCDMA/GSM/WCDMA



Válaszd ki ezt:



NR/LTE/TDSCDMA/GSM/WCDMA



Utána meg kellene jelennie a rendes menüben 2G/3G/4G/5G Auto opciónak.

2021. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, meg lett, igen ez az a kód, most már felírom, ha még egyszer resetelem a telefont, meglegyen :D
2021. máj. 21. 09:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!