Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A messengeren írt üzenetem...

A messengeren írt üzenetem hetek óta olvasatlannak látom. Ilyenkor az illetőnek be van állítva, hogy a tőlem jövő üzenetek olvasatlanak legyenek?

Figyelt kérdés
Mert, ha így van, az rám nézve gáz, és venne kell a lapot.

2021. máj. 23. 12:02
 1/5 anonim válasza:

Azt jelzi, hogy nem olvasta el, vagy hogy nincs kézbesítve?

Ha nem az ismerősöd, akkor valószínűleg az engedélykérésekbe rakta, ha ismerősök lesztek meg fogja kapni.

Ha ismerősök vagytok, akkor azt mindenképp megkapja, max nem nyitotta még meg.

2021. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ismerősöm. Értem és köszi. Akkor is jelzés, hogy nem érdekli amit írtam. azt hittem, van külön ilyen beállítás
2021. máj. 23. 12:18
 3/5 anonim válasza:
Üzenetek figyelmen kívül hagyása.
2021. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Lehet, egyszerre százan írtak neki, az értesítést ezért kikapcsolta, nem is tűnik fel neki, hogy te is írtál. Vagy pont pár hete facebookmentes életet él. Ha el tudod érni más csatornán, akkor szerintem próbálkozz úgy.
2021. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyikőtöknek
2021. máj. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!