Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PartNero GSM vélemények?

PartNero GSM vélemények?

Figyelt kérdés
Szerentnék rendelni egy telefont az oldalról. (iPhone 12). Arra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen tapasztalati vannak az oldallal kapcsolatban. Megbízhatóak?

2021. máj. 23. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

inkább vegyél hardverapróról olyan eladótól akinek sok + értékelése van.

ezek a gsm boltok nagyon gagyik...ha kapsz is garanciát és ha tényleg történik vmi a telefonnal már rég nem lesz a bolt a piacon...

ha iphone-t szeretnél gyűjts rá és vedd meg rendesen istyleból, appletől stb...

hasznaltalma, almapiac..itt is hirdetnek iphoneokat..és apple garanciával...

itt ebbena gsm-ben ki tudja, hogy milyen telefont kapsz...lehet lopott, javított, visszavitt (de újként hirdetett).

nem ér annyit, hogy utána hónapokig szenvedj az üggyel...

2021. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt még problémám GSM-es telefonnal. Pedig megközelítőleg hét év alatt körülbelül tizenöt készüléket vásároltam már...
2021. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha iPhone veszel úgy tudom az 1 éves garancia mindegyik telefonra érvényes szóval nem lesz vele gond.

A Partnero amúgy is az egyik legrégebbi GSM bolt az országban.

2021. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!