Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 Mini telefonra...

Iphone 12 Mini telefonra ajánlanátok környezetbarát tokot lila színben?

Figyelt kérdés

Nem rég óta van egy iphone 12 Mini telefonom és szeretnék rá venni egy ilyen környezetbarát, lebomlós tokot csak sajnos pont lila színben sehol nem láttam. Így meg más tokot nem vennék rá ami nem passzol tehát lila, akkor már átlátszó marad hogy lássam a színét. Vagy ha nem is környezetbarát ajánlanátok akár sima lila színű tokot aminek kellemes fogása van és nem csúszós?

Köszönöm!



2021. máj. 24. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Érdekelne, miért fontos hogy egy tok lebomló legyen? :DD Jó eséllyel úgysem dobod el.


[link]


Én ezt ajánlom, nekem nagyon bevált, kellemes fogású, jó védelmet adó tok. Ráadásul belül puha, hogy ne karcolódjon a hátlap véletlenül sem.

2021. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez esetleg nem jöhet szóba?

2021. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.Ezt épp néztem bár nem tudom mennyire rózsaszínes mert kissé lilás is :D

1.hát csak mert ha már van ilyen akkor miért ne lehetne nem? :D

amúgy külföldi oldalról nem tudok rendelni ezért reménykedtem hátha van magyar oldalon ahol van utánvétes fizetés is :)

2021. máj. 25. 00:47
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Mi az értelme?
2021. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az ár nem számít, bár nem környezet barát:


[link]

2021. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.ez taáln tökéletes :D

pont ilyesmi lilát nem láttam sehol

2021. máj. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!