Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vagy Iphone 12 mini?

Iphone 11 vagy Iphone 12 mini?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsoká szeretnék venni egy új telefont, és a fenti kettő ami úgy nagyon tetszik. Most egy iPhone 6s-em van, tehát nagy váltás lenne, csak 32 gigás amiből csak 21-et használok, szóval egyértelműen mindkét esetben a 64 gigás verziót választanám. Tehát arra lennék kiváncsi, hogy melyik jobb ezek alapján:

-kamera

-akkumlátor

-használat (mármint melyiket kényelmesebb használni)

-valamint, hogy melyik színállás a legjobb belőlük

Azok írjanak akik értenek az ilyen dolgokhoz, vagy éppen van nekik valamelyik ezek közül.

Köszi! :)



2021. máj. 26. 19:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor 12 mini. Viszont a színállásokkal vagyok még bizonytalan. A kék, fekete és fehér tetszenek. Bár ezek közül a fehér a legkevésbé szóval kék vagy fekete. Ez a nagy dilemmám 😅
2021. máj. 26. 21:35
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
A kék gyönyörű, a feketével viszont biztosan nem tudsz mellényúlni.
2021. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Morzsi007 ***** válasza:
82%

Fehéret vettem, a legelegánsabb szerintem. Fehér vagy vékony átlátszó tokkal használom, jól néz ki. Egyébként meg, ha veszel rá tokot, szinte semmi nem fog látszani a színéből.

64Gb-os Minim van, két gyerekem, év végén mindig lementem a fotókat, videókat, amik készülnek, képeket leválogatjuk, előhívjuk. Videókat meg összevágom. Így elég a tárhely. A 128GB-os is megtelik. Kollégámnak ekkora van iphone 7 (3 éves), 30000 kép fölött van, mondtam neki, mire leválogatja, megőszül.

2021. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nos, lehet hogy nálatok ez így családban beválik. Szerintem nálunk én nem csinálnám így 😅 Mivel ennyien mondták, hogy 128 gigás kell.. hát nem is tudom, szerintem így mindenképp a többség véleményére hallgatok, főleg amiatt ami írta, hogy 16 gigás SE-vel azt hitte elég neki a 64 gigás Xr.. szóval szerintem akkor 128 gigás fekete vagy kék mini lesz :)
2021. máj. 27. 14:07
 15/25 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha most neked elég a 32GB, akkor a 64 is elég lenne. De vegyél olyat , amilyet szeretnél.
2021. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlen kedves utolsó. A 12 mini jobb felbontású képeket és videókat csinál, dehát több tárhelyet is vesznek el. És a másik, hogy mivel sokkalta erősebb, ezért sokkalta több minden fut is rajta. VR alkalmazások, komolyabb játékok amik megint csak több helyet vesznek el.

Nem bővíthető telefonnál a 64gb max akkor elég, ha kb közösségi appokat használsz, de akkor meg a telefon nincs kihasználva és nem érdemes megvenni.

2021. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Rendesen kihasználnám a 128 gigát, szeretem is pl. a telefonos játékokat, van pinterest is (onnan szedek le egy csomó képet), több féle közösségi média is van. De például a mostani 6s-emre nincsenek ilyen alap dolgok letöltve pl. YouTube, mert 32 gigás tárhellyel inkább beirkálom a Safariba. Tehát ha lenne új telefonom arra tuti ezeket is letölteném. Meg ugye nagyon jó kamera, azt is kihasználnám. Ezen csak szinte úgy lehet szép képet csinálni akármiről, hogyha utána ráteszek 1-2 effektet. Ez szerintem egy új telefonnál elhanyagolható lenne. :D
2021. máj. 27. 19:32
 18/25 Morzsi007 ***** válasza:
100%

#16 Tudom mennyi helyet foglalnak a videók, képek. Te viszont nem vagy képbe teljesen. Csak példaként

6S 4K30 bitráta 50Mb/s (h264)

12 Mini 4K60 bitráta 54Mb/s (h265).

Pl a Youtube 236MB-ot foglal.

Nekem van 71 alkalmazásom és 71 video 4K60-ban ez mellett sok más, még bőven van hely. Akkor nem elég, ha nem mented le a videókat, fotókat, évek múltán feltelik.

2021. máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Szóval, ha arra és úgy használná az új telefont a kérdező, mint a régit, akkor nem lenne probléma a tárhellyel. De menjen biztosra, vegyen 256GB-osat.👍
2021. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

De akkor meg nem érné meg neki venni egy újjat, ha csak arra használná.....

Akkor bőven elég lenne egy 7+-ra updatelnie 6s-ről.

2021. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!