Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android okostelefonra melyik...

Android okostelefonra melyik a legjobb, legfelhasználóbarátabb, legegyszerűbben kezelhető MP3 zene lejátszó alkalmazás?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehessen előretekerni, következő zenére ugrani, ne legyen túlbonyolítva, lehetőleg a telefonon tárolt összes mp3 file-t könnyedén meglehessen találni és lejátszani.


Előny, ha egy régi (90's évek) Walkman-ra vagy sima MP3 lejátszóra hasonlít.


Menjen a zene akkor is, ha lezár a telefon, de könnyen meglehessen állítani...



2021. máj. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerűen kezelhető kell akkor érdemes fájlkezelő alapút használni.

[link]

Én ezt használom lassan 10 éve, van sötét mód is.

2021. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Aimp-t használok évek óta, nagyon bejön. Nagyon egyszerű és kézre álló, pár pöccintéssel be lehet üzemeli. Jobbra csúsztatással eléred az összes zenét a lejátszási listán, egy gombnyomással a kövi zenére ugorhatsz (lezárt kijelzőnél is) A zenéket egy a telefon alap fájlkezelőjéhez hasonló rendszerben tudod megkeresni.
2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Huawei Music jött be.
2021. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az alap zenelejátszót használom. Régebb használtam casse-o-player-t a hangszínszabályzás miatt, viszont abba importálni kell a fájlokat viszon olyan sorrendbe pakolsz benne bármit amilyenbe akarsz.
2021. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!