Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2020 vagy Google...

IPhone SE 2020 vagy Google Pixel 4a?

Figyelt kérdés
Telefon csere előtt állok, ezt a két készüléket néztem ki. Elolvastam róluk sok véleményt, tesztet, és egy dolog nem tiszta. Amikor azt mondják, hogy az IOS egy letisztultabb, egyszerűbben kezelhető rendszer mint az Android, akkor mire gondoljak? Mi egyszerűbb iOS rendszerben az Androiddal szemben? Jelenleg egy Xiaomi MI A1 telefonom van, ezt váltaná a két versenyző közül az egyik. Nem vagyok elkötelezett Android vagy IOS fan, igazából az Apple rendszerét még sohasem használtam. Mit értünk az alatt, hogy egy iPhone sokkal egyszerűbben kezelhető mint az Android?

#Pixel 4a vs iPhone 2020
2021. máj. 27. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én a Googlet választanám, mert az Androidot részesítem előnyben.

2021. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Jaja, a pixel légy
2021. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Legyen*
2021. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
SE nem a legjobb az Iphoneok közül de meg így is jobb sztem
2021. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Miben jobb a SE?

Üzemideje botrányos, kamerája jelentősen elmarad a Pixel 4A-tól, sebességben sem mondanám hogy feltétlen jobb, kijelzőben is elmarad.

Mindenképpen Pixel 4A.

SE2020 helyett akkor már XS, az legalább üzemidőben korrekt és a kijelzője is jobb. Ez egy olcsóbban kiadott, eléggé "spórolós" iPhone, árban sem véletlenül annyi amennyi. Nem hardcore userek telefonja az tény.

Persze hardveresen erős, de mit ér ha a körítés vérszegény, ha 3 óra után lemerül...


Amúgy semmi nem egyszerűbb az IOS rendszeren, csak más és eleve nincs egy csomó dolog. Szóval visszaröpít egy pár évvel az biztos. Már aki androidot használt előtte.

2021. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem merül le 3 óra alatt, tény hogy egy teljes napot nem bír ki vagy fel napos sok nyomkodast

A kamerája jobb mint bármelyik androidnak, szebb képeket csinál, de tény hogy az Iphoneok közül ebben is ő a leggyengebb

Kicsit lefagy ami nem megszokott az IOS-nél és pici meg ugye home gombos

2021. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Szóval olyan hibái vannak amiket egy 50 ezres Redmi 9-től nem nézi el az átlag user...

Hát inkább nem. Amúgy korrekt telefon lenne egy normális teleppel aláírom de messze nem versenyképes a konkurenciával szemben.

2021. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Csak is Pixel4a.
2021. máj. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Iphone SE 2020-asom van és nem merül le 3 óra alatt pedig elég rendesen küldöm neki. Volt hogy egész nap játszottam rajta hétvégén és csak 9-kor kellett töltőre dugni.


Ha normál használom és nem játszom rajta, akkor nekem 3 napot simán bír egy töltéssel.


Még egyszer nem fagyott le, az app-okra ez nem igaz. Még nem találkoztam olyan iOS appal ami ne fagyott volna le min. 1x ezen a telefonon.


Amúgy van egy Androidom is (Sony Xperia XA1) szegény 2017-es, nyekeg-nyakog de még gyűröm ameddig szufla van benne.

2021. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
9-es vagyok és este 9-kor kellett töltőre dugni...kimaradt az este szó. Sorry.
2021. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!