Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12-es szériához tényleg...

Iphone 12-es szériához tényleg ilyen kábel jár?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy olyan töltőkábel jár hozzá amit nem lehet a régi fajta adapterekbe beledugni. Ez tényleg igaz? Mert a mostani töltő adapterem még működik és nem szeretnék majd újjat venni, ha nem muszáj. Amugy igazán adhatnának alapból ők is, fülhallgatóval együtt. Annak, aki nem évente cseréli a telefonját k...vára nincs felhalmozódva az adapter és a füles otthon...

2021. máj. 27. 19:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
USB-USB-C a vége, szóval bele kell hogy menjen.
2021. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%

USB-C -› Lightning kábelt adnak hozzá.

pontosan milyen töltőd van?

2021. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Olcsón lehet kapni USB-A/USB-C átalakítókat.
2021. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Hát nem usb-c. De most akkor se gépbe, se powerbankbe nem fog belemenni. Nem elég, hogy a füleshez, hanem a töltőhöz is kell majd átalakító.

Kicsit sem érzem felhasználó barátnak ezt a dolgot.

Szerintem majd veszek régi fajta kábelt hozzá. Nem semmi, hogy egy 300k-s telefonra +20k-t rá kell költeni plusszba, hogy minden meglegyen......

2021. máj. 27. 20:08
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Apple...

Bár a többiek sem jobbak, a felsőkategóriában az Androidos gyártók is megcsinálják.

Érdekes hogy az alsóbb szegmensekben nem lépik meg(még).

A környezetvédelmes bullshit-ért azt kijárni nekik meg a többieknek is egy szép büntetés azért.

2021. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Ezt akartam írni, hogy az android sem jobb a felsőbbkategóriában. Nem tudom minek erőltetni ezt a k...va usb-c-t mindenhova, amikor nagyon sok helyen még átalakító nélkül haszontalanok.


Na mind1 lehet venni pár ezerért hagyományos végű kábelt is.....

2021. máj. 27. 20:15
 7/34 anonim ***** válasza:
51%

"Hát nem usb-c"

De!

"USB-C -› Lightning kábal"

jár hozzá... ezen mit nem értesz?????????????

nem a gyártó a hülye hanem te! :D

2021. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Igen, amit adnak hozzá az usb-c-lighting kábel. Aminek az usb-c részét semmibe nem tudom beledugni, mert se a gépemben, se a powerbankom, sem a jelenlegi töltőfejemen NINCS usb-c bemenet!!!!!!!
2021. máj. 27. 20:31
 9/34 anonim ***** válasza:
36%

Az a te bajod!

A technológia fejlődik, próbáld meg követni!

Nekem a 2 éves számítógépemen is van USB-C, nem olyan új dolog ez.

Vedd fel a fordulatot 2021-re!

2021. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Adjál pénzt és majd feljövök. Képzeld nekem nem 2 éves gépem van, hanem öregebb, mint 4.


Amugy de vártam már az ehhez hasonló megszólalást.

2021. máj. 27. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!