Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen videószerkesztő lenne...

Milyen videószerkesztő lenne nekem a legjobb?A telefonon készült vidiket akarom szerkeszteni de nem találok hozzá megfelelő videószerkesztőt.

Figyelt kérdés
Tudnátok olyat ajánlani ami kevés letöltési idő alatt fix videószerkesztést tudna nyújtani?
2008. dec. 7. 15:37
 1/3 anonim válasza:

én a Sony Vegas Pro 8.0-át használom

De mivel a 3gp fájlformátumot nem támogatja először konvertálom (youtube-ra fel, majd letöltöm más formátumba :) )

2008. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonod márkájának honlapján nézz szét, szoktak feltenni videószerkesztőt 3gp formátumhoz, illetve mp4 hez, főleg ilyenbe mentenek.
2008. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Xilisoft video converter-el szoktam konvertálni. Videót pedig MPEG Video Wizard-al szerkesztek. Mind a kettőt könnyen le lehet tölteni a netről, elég a google-be beírni

pl: xilisoft video converter download

és bead több letöltőközpontot is ahonnan gyorsan le lehet szedni.

2008. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!