Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért nem tudok...

Szerintetek miért nem tudok avatart készíteni? Frissítettem már, letöröltem stb.. (iphone11) filename=4944CAB4983_4169_4DEE_925.jpeg

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

:O Aztaa.

Te tényleg egy pucér képet kiraktál ide magadról?? :O

2021. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

De még micsoda pucér kép! Még a huzagolás is látszik!! 0,0


Hova szeretnéd készíteni az avatart?

2021. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
46%

#2 Egy ilyen kirívó képet mindenbizonnyal por***b-ra. Hova máshova?


Szégyellem is magam érte, de amint megláttam a képet elmentem...

2021. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
én is! egészen a hűtőig, sörért! ezt józanul nem lehet kibírni!
2021. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon viccesek vagytok.
2021. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

igen tudjuk, de ha a kérdező nem szán ránk még annyit sem, hogy minimálisan körbeírja a problémáját akkor el kell ütni valahogy az időt!

Szeretnénk segíteni, de nem tudunk, mert csak két dolgot tudunk: iPhone 11 és avatar. Hogy melyik appban szeretné csinálni, beállítani szeretné, vagy előbb elkészíteni és aztán beállítani az adott appban azt nem. Reméljük kiegészíti a kérdését és tudunk is neki majd segíteni.

2021. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudtam képet feltölteni a problémáról, amint látjátok… nem kell rögtön gúnyolódni a másikon.

Facebookon szerettem volna avatart készíteni de azt írja, hogy frissítsem a facebookot, de hiába.

Ez lett volna a kép, amit képernyőfotóztam, hogy lássátok mit ír ki. Köszi

2021. máj. 28. 18:43
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

"nem kell rögtön gúnyolódni a másikon."

de! kell!! :) Nyugi, nem rosszból csináltuk, tényleg szeretnénk segíteni!!


töltsd fel ide a képet:

[link]


Csináld azt, hogy letörlöd a face appot és újra letöltöd az AppStoreból. Ez talán megoldja a problémát

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely -› Facebook -› Törlés


Sajnos a fecbook appjai össze vannak csapva... a facebook és a messenger app csinálj hüleségeket. Töröld, telepítsd újra!

2021. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Beállítások—általános—iphone tárhely—facebook—és utána alkalmazás eltávolítása vagy törlés?

Törléshez azt írja, hogy az összes adatot törli erről az iphoneról és nem vonható vissza

2021. máj. 28. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Törlés!

Totál gyaluld le a telefonról!

Ne aggódj, ha újra letöltöd és bejelentkezel akkor le fogja töltögetni ami neki kell, nem fog a face fiókodból elveszni semmi.

Csak persze emlékezz a jelszavadra! :)

2021. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!