Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy okostelefonom. Eddig...

Van egy okostelefonom. Eddig csak wifivel használtam. Van olyan hely, ahol nincs wifi, de szeretnék felcsatlakozni az internetre. A mobil netre is rányomtam már, közben kikapcsoltam a wifit, de nem tudtam felcsatlakozni a netre. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a segítségét. Kérem, érthetően segítsen, mert idős nyugdíjas vagyok és még nem annyira értek mindent.
2021. máj. 29. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szép Napot!

Biztosan előfizetett mobilnet szolgáltatásra?

2021. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Önnek is szép napot! Feltöltőkártyás a telefonom.
2021. máj. 29. 15:57
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem fizettem elő másra. Ezek szerint ezt meg kell tennem ugye? Ha feltöltőkártyás vagyok, akkor hogyan tegyem ezt meg?
2021. máj. 29. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Értem, kérem elmondaná a telefonja márkáját? Abban az esetben lépésről-lépésre tudok segíteni
2021. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A mobilnetet a telefon szolgáltató adja. Be kellene menned és belük megbeszélni, hogy milyen lehetőségeid vannak.
2021. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A feltöltőkártyást is lehet kezelni a szolgáltató online felületén, feltölteni, szolgáltatásokat ki-bekapcsolni.

Ha ez macerás, akkor legegyszerűbb felhívni az ügyfélszolgálatot (néha tovább tart, de ingyenes) és az ügyfelest megkérni, hogy ellenőrizze a mobilnet állapotát és bekapcsoltatni azt, mármint ha van elég egyenleg a kártyán.

2021. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Telekom-OS feltoltokartyam van és a Telekom alkalmazásban tudok ezert fizetni a feltöltött összegből.
2021. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. válaszoló nem mond teljesen jó megoldást. Egy applikáció segítségével 2 perc alatt tud mobilnetet vásárolni, abban az esetben ha Telekomos. Más szolgáltató esetében sajnos nem tudok segíteni
2021. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazán hálás vagyok Önöknek, amiért segítenek. Samsung telefonom van és Telenor.
2021. máj. 29. 16:06
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor a szolgáltatót hívom, rendben! Mindenkinek szép napot kívánok és köszönöm szépen.
2021. máj. 29. 16:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!