Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs elég tárhely a telefonom...

Nincs elég tárhely a telefonomon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Iphonem van, van előfizetésem icloudra is. De az icloudra nemtudok semmilyen alkalmazást se tenni, csak a sima tárhelyre engedi, ami tele van.

Icloudra átlehet tenni valaki alkalmazást, vagy beállítani hogy oda telepítsen?



2021. máj. 29. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2021. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, az nem a telefonodon van, hanem az interneten.

Vagyis röviden esélytelen.

2021. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

nem lehet, az nem arra való hanem mondjuk a képek tárolására.

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely

Itt láthatod mi az ami foglalja a tárhelyet

Mondjuk a facebook, vagy a messenger appok is alaposan meg tudnak nőni, mert elmentenek minden vackot. Érdemes néha letörölni és újratelepíteni őket ezzel kitörölve a tárhelyükről a felesleges dolgokat.

2021. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Garage Band fent van? Iszonyat sok helyet foglal, de az emberek többsége nem használja.
2021. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Az alkalmazások annyira funkcionális eszközök, hogy azokat minden telefon csakis a saját belső tárhelyéről tud használni! Jó, Neked mondjuk iPhone-od van, de csak szemléltető példának: Androidnál már eleve microSD kártyán sem lehet alkalmazásokat tárolni, csak fájlokat, egy felhőtárhely meg aztán általánosságban is még távolabbi dolog! Ha interneten lennének az alkalmazások, akkor a telefonod legfeljebb csak látná őket, de a használatukhoz semmiképp nem tudna hozzáférni!
2021. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
5-ös: senkit nem érdekel a droidos eszmefuttatásod egy iPhone-os kérdésnél...
2021. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
#6 engem nagyon is érdekelt, szerintem jól bemutatja a kérdezőnek a helyzetet, ha már nem tudtál hasonlóan hasznos választ adni, akkor inkább ne is szólalj meg.
2021. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

7-eske: 3-as és 6-os válaszoló vagyok. Ha valaki nem tudott releváns választ adni az te vegy!

5-ös pedig totál mellélőtt a válaszával, mert fogama sincs hogyan működik az iOS - és még magyarul sem tud :DD.


nem, nem mutatja be jól a kérdezőnek a helyzetet, totál összevisszaságot beszél. Gondolom a válaszoló maximum kirakatban, vagy vitrinben látott iPhone-t közelről.


Én nem megyek droidos kérdésekhez okoskoni, mert nem értek hozzá - sosem volt droidos eszközök, úgyhogy ti se gyertek iPhoneos kérdéshez okoskodni! Értve vagyok?

2021. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
#5-ös vagyok. Én csak rendszertől függetlenül példának mutattam, hogy egy felhőtárhely mennyire távol áll az alkalmazásoktól! És mivel iPhone-ba nem lehet memóriakártyát tenni, ezért írtam példának az Androidot, hogy még köztesen sem lehet tárolni, csakis a belső tárhelyen!
2021. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#8 nem értve vagy, hanem hülye vagy.
2021. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!