Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Huawei mate 20 pro?

Megéri a Huawei mate 20 pro?

Figyelt kérdés
Szerintetek 2021 Ben megéri még a Huawei mate 20 pro vagy már elavult? Használtan már 80 ezerét egész szép állapotban lehet venni. Szerintem minden benne ven ami kell meg még van rajta Google is. Ti mit gondoltok?

2021. máj. 31. 17:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Meg
2021. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább P30Pro

Igazából a mate20pro-van is ellehet még lenni, de a p30pro mégis csak egy újabb hardver, hosszabb távon jobban megéri.

2021. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még a Mate 10 pro is tökéletesen működik. Annak ellenére, hogyan eleje hátulja szarrá van töredezve annyit kapott padlót szegény de szofveresen semmi gondja, ugyanúgy gyors pedig 2018 körül adhatták ki.
2021. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!