Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri új iPhonet venni...

Megéri új iPhonet venni használttal szemben ha 60 ezer Ft a különbség? A használtra csak 3 hónap a garancia és ki tudja mi lesz nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2021. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem semilyen iPhonet nem éri meg megvenni, mert nem jó az ár-érték aránya. Tényleg jó telefon, de nem ér annyit, csak a neve... Innen már te döntöd el, neked melyik a jobb.
2021. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem erőszak megvenni egyiket sem. Az, hogy neked mi a kockázat és mennyit ér meg, azt nem tudjuk.

Én droidos használtat vettem, fél áron. 3 hetesen papírokkal, garival. Nekem megérte.

2021. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszútávra megéri, de ha évente vagy két évente cseréled a telefonod akkor nem. Viszont ha már csak 3 hónap garancia van rá akkor valszeg az akkumulátora sem 100%-os amire külön kell költeni. (kb ~20ezer) [kivéve ha az előző tulaj frissen cseréltette]
2021. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hosszútávra lenne.

Idáig mindig androidos volt világ életemben. Csak már olyan nagyok méretre, hogy használhatatlan számomra.

Ezért váltok iPhone se 2020-ra. 155.000 Ft

Kibírna egy 4 évet. És értékálló, ha megbecsülöm.


Ami használt végül 120.000 ft és 85% az aksi az nem tudom mit jelent.

2021. jún. 1. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Nagyok?

Samsung A41

Samsung s20FE

Xiaomi Mi 10SE


Stb...

Vannak kompakt telefonok android oldalon is, de persze az Iphone 2020SE egy nagyon jó teló. Ha azt eszed újat vegyél. A 95% aksi, annyit jelent, hogy 15%-al kevesebb a rendelkezésre állló telep. 70%-nál már szervízt fog írni, azaz cserélni kell. Ami 20-25 ezer forint.

Mindenképp az újat.

2021. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

“ Szerintem semilyen iPhonet nem éri meg megvenni, mert nem jó az ár-érték aránya. Tényleg jó telefon, de nem ér annyit, csak a neve... Innen már te döntöd el, neked melyik a jobb. “


Én is így gondoltam, ameddig nem próbáltam ki. Utólag úgy gondolom, hogy a Xiaomi volt pénzkidobás.

2021. jún. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvettem az Iphone-t újonnan.

Össze sem hasonlítható. Így vagyok ahogy az előző mondja.

2021. jún. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!