Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok,mennyire megbízh...

Mit gondoltok,mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

[link]

Meg merjem rendelni innen a készüléket? Mediamarkt-ban, Alzán, Emag-on stb. kicsivel drágább a telefon, ezért vagyok kicsit gyanakvó. Valakinek van valami tapasztalata esetleg velük telefonvásárlással kapcsolatban? (Tudom van ahol még olcsóbb, de ilyen kevésbé megbízható GSM boltokból nem szeretném venni.)



2021. jún. 1. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A konzolvilág ugyanannyira megbízható mint az Alza és az Emag, nem egy "jöttment" cégről van szó. Én már rendeltem tőlük egy telefont és semmilyen problémám nem volt velük.
2021. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megbízható, teljesen legális háttérrel rendelkező webshop, hivatalos garanciával.
2021. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A konzolvilág ott van a legmegbízhatobb cégek közt. Bátran rendeld. Telefont nem, de több mást dolgot is rendeltem innen.
2021. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2021. jún. 3. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!