Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véget fog érni valaha az...

Véget fog érni valaha az Android vs IOS háború?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon elszomorító hogy még 2021-ben is olyan kommenteket olvasok minden tech cikk alatt hogy “azért szar mert iphone” meg “azért szar mert samsung” meg hasonlóak.

Tényleg nincs ennek semmi értelme mert mindkét oldalnak megvannak a maga előnyei és hátrányai, és senkinek semmi köze nincs ahoz hogy ki melyik gyártó mellett teszi le a voksát.

Miért vitázunk erről még mindig, és mikor fogadják már el az emberek hogy nincsen “jobb” gyártó?


2021. jún. 2. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek hülyék :DDD
2021. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

az ilyen kérdések soha nem fognak eltűnni...

win - mac

dízel - benzines

intel - amd

nvidia - radeon

már nem is válaszolok az ilyenekre, mert hiba írok le értelmesen mindkét oldalról néhány mondatot mindig jön egy nagyképességű aki bele tud kötni bármibe.

2021. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem fog veget erni,sajnos. De aki keptelen elfogadni a masik velemenyet azzal nem is kellene foglalkozni.

En imadom az apple keszulekeit,sosem valtanak androidosra,viszont a parom gyuloli es csak az android hive,megis megvagyunk.

2021. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Soha. Mármint konkrétan ez véget érhet, ha bármelyik vagy mindkettő egyszer majd megszűnik, de a koncepció évezredek óta változatlanul része az emberi gondolkodásnak. Az emberek jelentős része egyszerűen érzelmi alapon választ két hasonló dolog közül, ez pedig jellemzően az egyik lehetőség irreális felmagasztalásában és a másik oldal bármi áron történő gyalázásában önigazolást keresve csúcsosodik ki.
2021. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyenek csak az emberiség eltűnésével fognak megszűnni. Én is utálom, mikor itt Gyakorin lepontoznak, mert objektív alapon leírom a véleményem, aztán odabököm, hogy nagyon szeretem, nem kéne a másik. Beszűkült gondolkodásra utal. Nekem is van egy preferenciám, mégsem ugatok bele abba, hogy a másik mit szeret és mit vesz.
2021. jún. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
76%

Mindig azt mondom, mindenki olyat vegyen, amire van pénze, amilyet szeretne.

Azt észrevettem, hogy a vitát legtöbbször az iphone fikázásával kezdik az Android fanok, néha előfordul fordítva, de az a ritkább. Én anno iphone-t vettem, ezt szoktam meg, és ezért használok most is ilyen telefont, az android nekem nem szimpatikus, de attól nem szólom le, mert rohadt sok embernek bejön, használja, nem hiába. Csak mikor írja valaki, hogy egy iphone annyit tud, mint egy 30-40000Ft-os android, csak divatcikk, túlárazott …, na ebből indulnak a viták, jönnek a negatív kommentek. Az emberek irigyek, a legjobb védekezés a támadás, szóval én ezt hallgatom, olvasom, már több, mint 10 éve, valakinek ez új dolog, valakinek már a könyökén jön ki. 😬😁

2021. jún. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy szerintem kell is, hogy legyen konkurencia mindkét fél számára, így megmarad a versengés. Más területen is így van, lehet nem hiába.

Lásd #2-es választ.

2021. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
ha valamelyik bebukik akkor igen symbian androidnak is vége lett
2021. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem, az csak akkor ér véget, ha valamelyik (vagy mindkettő) megszűnik létezni.


Az egyes emberek számára ez kb. akkor ér véget, amikor olyan dolgokkal kell foglalkoznia (meló, család, stb.), ami mellett ez annyira huszadrangúvá válik, hogy nincs rá idő foglalkozni vele :-) Ha akkor sem, az már szakemberre tartozik.

2021. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Milyen háború? A normális emberek kb. leszarják, hogy a másik mit használ...
2021. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!