Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma véletlenül letöröltem az...

Ma véletlenül letöröltem az összes képet és videót a telefonomról hogyan tudnám vissza állítani?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy a50

Valami programmal vagy alkalmazással lehetséges hogy vissza állítsam?



#Törölt fájlok vissza állítása
2021. jún. 3. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem. De mivel nem volt mentés róla ezért valószínűleg nem voltak fontos képek.
2021. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beállításoknál nézd meg, hogy a kuka be van e kapcsolva. Ha igen, akkor onnan vissza tudod hozni.
2021. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs bekapcsolva a kuka
2021. jún. 3. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Éssssss volt nincs.
2021. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2021. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hiába próbálom ezeket a programokat nem jelzik a telefont meghajtóként

A gépen megtudom nyitni a telefon tárhelyét de mikor a programmal akarom nem jelzi a telefont

2021. jún. 4. 00:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudod visszaállítani, a képek elvesztek. Esetleg Play-ről talán letölthetőek fájlvisszaállító alkalmazások. Viszont minél többet használod a telefont, annál kevesebb eséllyel lehet visszaállítani bármit is, mert felülíródik. Én mióta digitális formában fényképezek, amint a gép közelébe jutok, mindent másolok a gépre, onnan pedig egy külső HDD-re, ezt pedig időnként szinkronizálom egy másik külső HDD-re és így teszek nagyjából minden adatommal. A telefonról néha törölni is kell a képeket, nem fér el minden rajta. Ajánlom a fenti megoldást neked is, legalább egy helyen legyenek meg az adataid a telefonon kívül. Saját hibámból döglődni kezdett egy HDD, néha azonban még rendesen elindult, volt ott minden partíciótábla sérüléstől kezdve. HDD-vel azonban könnyebb dolgozni, napokba telt, de lényegében minimális adatvesztéssel megúsztam a dolgot. Azóta valamennyi adatom legalább két helyen megvan.

A telefonok nagyon régóta MTP, azaz médiaátviteli módban tudnak csak kapcsolódni a számítógéphez. Ahhoz, hogy valamennyi fentebb linkelt program lássa a telefon belső tárhelyét, annak cserélhető meghajtóként (mint egy pendrive) kellene megjelenjen. Az meg nem olyan egyszerű. A fenti programok inkább egy telefon memóriakártyájáról tudják visszaállítani az adatokat, mert az pendriveként jelenik meg.

2021. jún. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nincs a felhőbe mentve ?
2021. jún. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs a felhőbe mentve néztem a Google drive-ba vannak olyan videók meg képek amiről azt sem tudtam hogy megvannak amiket már régen töröltem csak pont azok nincsenek meg amik kellettek volna.
2021. jún. 4. 09:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor azok képek elvesztek volt nincs.
2021. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!