Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a telefon...

Miért nem működik a telefon mikrofonja? (Iphone 7+)

Figyelt kérdés

Bedugtam a fülhallgatómat, amit már legalább másfél éve nem használtam (ennek már korábban is rossz volt a mikrofonja), és azóta nem működik a telefoné sem.

A Siri nem érzékeli, hangfelvételt vagy hangüzeneteket el sem tudok indítani (Messengeren lejátszani sem tudom a hangüzeneteket). Ha bedugok egy fülest, nem érzékeli a telefon, továbbra is a telefon hangszórója szól.

Messengeren a hívást el tudom indítani, bár elég érdekesen működik és egyik fél sem hallja a másikat, telefonálni pedig egyáltalán nem tudok, nem jelzi ki nekem, ha én indítom a hívást. (Ha a másik hív, azt fel tudom venni, de nem halljuk egymást.)

Minden alkalmazásom az app store-ból van, a legtöbbet évek óta használom.


Nemrég megláttam, hogy Safarin meg van nyitva egy gyanús oldal (talán valami fantasztikus hirdetésre nyomhattam rá, de fogalmam sincsen), okozhatta az?



2021. jún. 3. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad újraindítani?
2021. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen, már többször is megtettem. :/
2021. jún. 3. 23:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este lefrissítettem a telefonomat IOS 14.6-ra, egy újraindítást követően tökéletesen működött, de reggelre megint ugyanaz lett a probléma.
2021. jún. 4. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:

szoftveres problémát - is - gyanítok. csinálj neki egy teljes gyári visszaállítást számítógéppel! Mentést ne rakj vissza semmit, mert ha szoftveres a hiba akkor azt is visszateszed.


A fülest a jack átalakítóval csatlakoztattad? Lehet az átalakító hibás!

vagy nem jól csatlakozik. EGy fa fogpiszkálóval óvatosan kotor ki a koszt a csatlakozóból!

2021. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam lightningos és jack dugós fülhallgatót is, de egyiket sem érzékeli a telefon
2021. jún. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!