Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok zenéket vagy...

Miért nem tudok zenéket vagy más letöltött dolgokat hallgatni a Samsung Galaxy A40-es telefonomon ? Hogya lehet visszacsinálni..

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezen látatalanban nehéz segíteni,de hátha csak egy gombnyomás a visszaállítás , hogy működőképes legyen...


Tehát, nem tudom, hogy csináltam, és nem tudom összefügg e , de átállíthattam valamit a lejátszási listámon belül, és exel táblázatot nyit meg a normális sima lejátszó program, elyett ahol a zenék vannak, talán azóta van ez a probléma :


A videókat le tudom játszani,de a potcast hang fájokat, vagy mp4 zenéknél ha megnyomom , semmi nem történik csap pislog egyet a képernyő.



2021. jún. 4. 11:46
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy a zenék mellet az ikon egy tá hangjel és még így sem..
2021. jún. 4. 11:53
 2/8 A kérdező kommentje:

az exceltáblázat az csak egy zenéket tartalmazó mappa külön de a hangfájlok vagy más zenék szétszórva vannak a telefonban.

Most nincs mobilnetem, az ezzel kapcsolatos megoldások nem jók.

2021. jún. 4. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg fájlkezelőben hosszan nyomva kijelölni az egyik hangfájlt és az opcióknál lehet, hogy lesz egy olyan lehetősége, hogy "megnyitás másik alkalmazásban" vagy ilyesmi.

Vagy a beállításokban az alkalmazásoknál az alapértelmezett alkalmazásnál kiválasztod a megfelelőt a hang típusú fájlokhoz.

2021. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem reagál a "megnyitás ezzel funkcióra sem..
2021. jún. 7. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 írta:

alkalmazások > alapértelmezett alkalmazásoknál töröld a rossz társításokat, utána próbáld megnyitni a hangfájlt

2021. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megvan az alapértelmezett alkalmazások lista de nem tudom melyik a rossz

társítás , az excel nincs köztük max a Saját fájlok mappa. De azon belül nem tudok megnyitni semmit és ax kikapcsolni lehet meg kényszerleállás

2021. jún. 7. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Mielyen alkalmazások vannak és mihez társítva?
2021. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Töröld az excelt, és nézd meg úgy jó-e. Ha igen, szedd le vissza hátha helyreáll
2021. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!