Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google pay tényleg működik...

Google pay tényleg működik anélkül hogy fel kelljen oldani a képernyőt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Feloldott képernyő kell hozzá, éppen ezért a használatához szükséges a képernyőzár beállítása.
2021. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

A banki applikáciüban írták ezt, hogy fel kell oldani.

Egyébként (kamugyanús, mert csak egy kép linkje) a listában nem látom Magyarországot. Veled ellentétben már egy ideje használom, és fel kell oldani. Ha csak odatartod a telefont, nem működik.

2021. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként (kamugyanús, mert csak egy kép linkje) "

[link]

Így már megfelel?

"a listában nem látom Magyarországot."

Mert nincs benne.

2021. jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen biztonsági kód, vagy ujjlenyomat beállitva a telefon feloldásához, elképzelhető, hogy megy lezárt képernyővel is. Ezért kell a mai okostelókra minimum egy kódos védelem.
2021. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki tudtam próbálni és tényleg működik 15 ezer forintig mindenféle azonosítás nélkül megy
2021. jún. 6. 09:28
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha nincs semmilyen biztonsági kód, vagy ujjlenyomat beállitva a telefon feloldásához, elképzelhető, hogy megy lezárt képernyővel is. Ezért kell a mai okostelókra minimum egy kódos védelem."

Pont fordítva van.

"A Google Pay PIN-kóddal, mintával, jelszóval, ujjlenyomatokkal vagy retina-szkennelő képernyőzárakkal működik. Nem fog működni olyan arcfelismerés vagy képernyőzárak esetén, mint az Intelligens feloldás vagy a Koppintson a feloldáshoz."

És természetesen az előbbiek hiánya is kizáró ok. Kell a beállított és aktív zár hozzá (a felsorolt kivételeken kívül).


Egyébként miért kell olyanokon vitatkozni, ami le van írva, belinkeltem.

Csak el kell olvasni.

És nem azon filózni, hogy szerintem így, szerintem úgy.

2021. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen utolsó ígyvan de csak 15 ezer ft felett kér azonosítást sajnos
2021. jún. 6. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!