Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy elcsesztem a saját Android...

Úgy elcsesztem a saját Androidos okostelefonom, hogy kitöröltem az IMEI és SN számát. Hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Szóval anno próbáltam felrakni ilyen-olyan féle custom rom, Custom recovery - TWRP leginkább - és eléggé elcsesztem a telefonom IMEI számát és SN számát. Azonban visszakarom ezeket állítani. Már öreg telefon, de már használható, szóval garancia nincsen, szervízbe szívesen viszem, csak furcsa lesz ezt kimagyarázkodnom, hogy "kitöröltem az IMEI és SN számát a telefonnak, mert egy Android 10-es Romot akartam volna rátenni". Magam egyébként próbáltam visszaállítani ilyen-olyan programmal, nem sikerült. Szóval most azt akarom megkérdezni, hogy hogyan is lehetséges ez akkor? Tudom, a tolvajok szokták így csinálni, bár én nem vagyok az. Előre is köszönöm a segítséget! Vajon a mobil szerviz megcsinálná?

2021. jún. 7. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Értelek
2021. jún. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sehogy az bizony kuka.
2021. jún. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
HOgylehet törölni IMEI-T?
2021. jún. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeg maradt le.

Milyen mobilról van szó?

2021. jún. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy j1 2016
2021. jún. 7. 08:18
 6/7 A kérdező kommentje:
3: Magam sem tudom, ne kérdezz ilyet.
2021. jún. 7. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefon alkalmazásba beírva ezeket a kódokat, mit látsz? (mintha telefonálni szeretnél, de ezeket a karaktereket írod be) *#06#
2021. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!