Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil átlátszó szilikontokom,ú...

Mobil átlátszó szilikontokom,úgy látom sárgul be 1 éves, nem dohányzó közegben van , a nikotin sem foghatta be, hogy tisztítsam meg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy, ezek anyagukban sárgulnak meg,nem tudod megtisztítani
2021. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A francba!
2021. jún. 9. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnám ezt is 35%-os peroxidfürdővel, ahogy az ABS műanyagot szokták.

Annyi kell, hogy ellepje a tokot, súlyt teszel rá, majd kirakod egy órára a tűző napra. Sárgult ABS műanyagokkal működik, átlátszó szilikonnal próba-szerencse.

2021. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Olcsobb egy uj tok evente.. amugy en al

tlatszo helyet kicsit "futos" enyhen szurkeset szoktam venni.

2021. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Cserélni kell, szerencséd van, nekem már 2-3 hónap után elkezdett sárgulni a szilikon tok.
2021. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyárilag ilyen füst színü sárgás a tok a telefonomon.
2021. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

csere

A szilikon ilyen. megsárgul a napfény és egyéb környezeti tényezők hatására. Pontosabban megfogalmazva: elöregszik. Ha nekiállsz mindenféle kemikáliákkal csak még csúnyább lesz.

csere

2021. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!