Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a facebook...

Hogyan tudom a facebook messengeren beállítani azt hogy láthatatlan legyek? illetve hogy ne is mutassa hogy mikor voltam útoljára online?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 01:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Én azt csináltam, hogy a chat beállításoknál kikapcsoltam az elérhető állapotot.
2021. jún. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Akkor ne használd Facebook se messengert.igy akkor el tudsz tünni az emberek elől.
2021. jún. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.es köszi igazából én is azt csináltam, telon és gépen is, de akkor is irogatnak meg ellenőrizget... hogy láttam hogy fent voltál (elérhető voltál) xy időben és nem válaszoltál....
2021. jún. 11. 00:54
 4/11 anonim válasza:
Jobbat nem tudok. Szerencsére engem nem ellenőrízgetnek. Max. még azt tudod csinálni, hogy letiltod valakinél, hogy üzenetet tudjon küldeni neked.
2021. jún. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem tilthatom le, még látnom kell a képét 4 évig... ellenőrizget és még ki is használja az iránta táplált érzelmeimet.... már nagyon unom.
2021. jún. 11. 01:17
 6/11 anonim válasza:
Nem azt mondtam, hogy a profilját tiltsd le, csak azt, hogy chat-en üzenetet tudjon küldeni neked. Két különböző dolog. A chat beállításoknál kiválasztod, hogy üzenetek tiltása tőle és beírod az illető nevét.
2021. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aa szuoer, de azt o latni fogja higy en letiltottam?
2021. jún. 11. 14:28
 8/11 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy nála hogy fog megjelenni, kap-e róla értesítést, de ha úgyse tartod vele a kapcsolatot személyesen akkor szerintem mindegy.
2021. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos kenytelen leszek majd vele talalkoznk szemelyesen is... szerintem azt csinalom h nem valaszolok ra aztan kesz ra se kattolok lenemitom es ennyi... mar nagyon unom hogy kihasznalja az erzeseimet... en vagyok aki tamogattja lelkoleg szb, mas meg hat a masik reszet adja bele...
2021. jún. 11. 22:35
 10/11 anonim válasza:
Ha ennyire lehúz lelkileg, kerüld el amennyire csak tudod, találj ki kifogásokat vagy pl. azt, hogy már van másik kapcsolatod, amihez semmi köze.
2021. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!