Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatmásolás képet nem adó...

Adatmásolás képet nem adó telefonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akad egy huawei p30 telefonom aminek szétfolyt a kijelzője, viszont a kijelző cserére nincs pénzem(lejárt a gari), viszont kapok kölcsön egy ugyanilyen p30at egy kis időre. Valamilyen úton módon át tudom másolni a használhatatlan telefonról a másik telefonra a dolgokat egyazegybe? Rengetek fontos adat és telefonszám van rajta amire szükségem lenne.

Próbáltam az usb s gépes megoldást viszont a telefonon engedélyezni kéne, hogy fájlokat másolhassak át.

Ha veszek egy usb c to hdmi kábelt és azt bedugom a tvbe akkor engedély nélkül lehetséges, hogy képet adjon?

Valami protipp?

Köszi előre!



2021. jún. 11. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

USB-C nem tud képet átvinni, csak adatot, és hangot.

Tehát a konverter kilőve.

Esetleg vehetnél egy ugyanilyen telefont használtan a lehető legolcsóbban, és áttennéd a kijelzőjét a telefonodba.

Én nemrég vettem egy ismerősöm telefonjához(Honor20 lite) kijelzőt, a jófogáson volt egy ilyen telefon 5000 ft-ért(hibás alaplap), áttettem a kijelzőt a telefonjába, és működött rendesen.

2021. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a Huaweit telefonon, van magyar képviseletük. Kedvesek, udvariasak és segítőkészek.

9021 Győr, Jókai út 13-17., Hungary


+36/212003928

H-P. 9-17

2021. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen jól működik az usb-c hdmi átalakító, P30-on. Viszont el kell fogadni egy kérdést a csatlakoztatáskot.
2021. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kijelzőcsere, ez másképp nem megy. Vagy adatmentés, de az drágább lesz és javíthatatlan lesz utána a telefon, míg kijelzőcsere után lesz egy jó telefonod is.
2021. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek.

1. Egyébként ez jó ötlet,nem is gondoltam. Próbálok vadászni valami hibásat ebből a szériából. Köszi. :D

2. Hétfőn mindenképp, hátha szerencsém lesz.

3. Kicsit megörültem, aztán mégse. :D

4. Ááá, használhatatlanná nem akarom tenni szegényt egyelőre, megpróbálom olcsón megúszni a kijelző cserét akkor valahogy.

2021. jún. 11. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"USB-C nem tud képet átvinni, csak adatot, és hangot."

De, tud.

2021. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Érdekes, akkor csak nekem nem tud. pedig próbáltam két telefonnal is :/

2021. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet a telefon szoftvere nincs felkészítve rá...de egyébként a szabvány képes rá
2021. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"lehet a telefon szoftvere nincs felkészítve rá"

Ott a pont. Elvégre screen mirrorhoz se kell plusz hardver. Csak benne kell lennie a szoftverben, mert egyébként nem tudja kezelni a telefon az átalakítót.

2021. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!