Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy új apple id-t....

Szeretnék egy új apple id-t. Félek, ha kijelentkezek a mostaniból akkor az összes fényképem és mindenem törlődik. Azért akarok újat mert anyáét használjuk én és a húgom is. Esetleg valaki segíteni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:37
A kérdező szavazást indított:
iPhone
Apple id
Mobil
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik geprol is betudsz jelentkezni a felhodbe barmikor ha tudod a jelszot. De ha csinalsz ujat nem lesznek mar rajta a kepeid, cuccaid.

Bar en ezt ugy kuszoboltem ki, ketto van felszinkronizalva, az alap amit ujkent regisztraltam ezen van ugye minden, alkalmazasok, emlekeztetok stb.

Es felraktam ra a regit is, emailekkel szinkronizalva. A regi id-rol igy tudom hasznalni az emaileket nem kellett minden fontos dolognal jelezni hogy uj cim lett.

2021. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát a fényképek nem fognak a telefonról törlődni, de biztos ami biztos készítsetek mentést! Nem tart semeddig, ezen ne spóroljatok időt!

Nem is értem miért nem csinálnak mentést az emberek a fontos dolgaikról?

Másold fel gépre a képeidet!

Viszont az appokat amiket használsz azoka újra le kell tölteni, mert azok az AppleID-hez tartoznak. Meg minden más ami az AppleID-hez tartozik - pl zenék - azokak mind újra meg kell vásárolni az új ID-vel.

2021. jún. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy legyenek az iCloudba lementve azok a dolgok, amiket szeretnél hogy ott legyenek, pl képek, videók, jegyzetek stb… Mert lehet hogy csak a telefonon vannak rajta ezek az adatok, és a felhődben nincsen
2021. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!