Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corbyt /telenoros/...

Samsung Corbyt /telenoros/ hogyan tudom függetleníteni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül ha beviszem a telenorhoz és ők csinálják? Vagy tud nekem segíteni hogy hogyan tudom itthon megoldani ezt?
2010. aug. 25. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Drága, de a szolgáltatót kell megkérdezni.
2010. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Beviszed egy sima mobilüzletbe és max. 4000 forintér függetlenítík ha van rá lehetőség abban az üzletben.
2010. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy kisütik, igen, ettől kártyafüggetlen lesz, de én meggondolnám a helyedben, mert ha mostanában vetted a telefont,és még garanciás, akkor azt el fogja veszíteni. Úgyhogy ha ígyhagyod, és lesz valami baja garanciaidőn belül, akkor ők azt kötelesek ingyen megcsinálni, viszont ha kisütteted, akkor neked kell csináltatni aztán rajta mindent.
2010. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!