Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12-ért mennyi előleget...

Iphone 12-ért mennyi előleget kérnek el Telenorban?

Figyelt kérdés

Hiper M Net Yes! tarifával venném majd ki a 128 gigás verzióval ami 284 989 Ft. Ez lesz az első előfizetésem. Múlt csütörtökön álltam be melózni, szóval az e havi fizetésem 75k lesz(igen, minimálbért kapok :)). Ez a pénz elég lesz arra, hogy kihozzam? Tudom, hogy az első havi részletet ott helyben le kell tennem(13k), szóval marad 62k-m. Annyit elfognak fogadni előlegként? A telenor support nem segített az ügyben!!

A kérdésre kérek választ, nem pedig a "blabala előfizetés car, vegyél olcsóbb telefont bruhh" dolgokat. Amilyen car melót végzek, megérdemlem a legjobbat....



2021. jún. 15. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Tipikus fogyaszto. Azt hiszi, hogy ami a legdragabb az a legjobb.;D


Tenyleg vehetez olcsobb telefont. Xiaomik pl jo arban vannak tovabbra is.


De nekem mindegy. Kezd igy az eleted.

2021. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk valóban nem ésszerű négyhavi fizetésed teljes árából telefont venni, de te tudod.


Az előleg elbírálása egyéni, de ha ez az első előfizetésed, nem csodálnám, ha elkérnék a telefon 40-50%-át. Nem g@cizni akarok, de le fogják törni a szarvad...

2021. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A legdrágább még mindig a 12pro max. Az, hogy kinek mi a legjobb pedig relatív. A Xiaomin pedig tudtommal nem Ios fut, nem kapnak 4-5 rendszerfrissítést, Jelenleg egy 16-os Se-t használok 4 éve már és még mindig normális teljesítményt hoz. Csak a homegomb rossz rajta, az akksi öreg már, van egy nagy repedés a kijelzőn. Ha ezek nem lennének, nem váltanék.


22 hónapos részletre venném, szóval szépen eloszlana a hónapok alatt. Ha a meg tényleg a felét fogják elkérni, akkor csak az előfizetést csináltatom meg, és csak jövőhónapban fogok készüléket kihozni.

2021. jún. 15. 19:38
 4/18 A kérdező kommentje:
És nem 4 havi, hanem 2 havi és 1 heti fizetésem.
2021. jún. 15. 19:41
 5/18 anonim válasza:
15%
Cégtulajdonosként nem emlékszem, hogy vettem volna 100knél drágább telefont. Ha neked bejön 3 hónapot dolgozni egy telefonért, lelked rajta.
2021. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudtam, hogy cégtulajdonosnak kell lenni, hogy ilyen telefont vegyen az ember. :)
2021. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Direkt leírom, hogy milyen válasz nem érdekel, erre 4-ből 2 válasz az. :)


Engem egy viszonylagos előleg összeg érdekelt, nem az hogy hogyan osszam be a pénzemet.


Csak elmondom, hogy bónuszokkal együtt jövőhónaptól kikapok majd havi 130k-t, abból a terveim szerint havi legalább 50-70k-t félrefogok majd tudni tenni, szóval nem fog kifolyni a pénz a kezeim közül....

2021. jún. 15. 20:26
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

"Engem egy viszonylagos előleg összeg érdekelt"

Megkaptad.

2021. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
en SE2020 -ra csereltem az SE-t - egesz jo kompromisszum. szinten kijelzo ripitya miatt, 5 eves mult.
2021. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon gyér az üzemideje. Ha 2-3 órával jobb kijelző időt lehetne elérni rajta, akkor azt vettem volna, de 3-4 órás kijelző idő nevetséges olyan árkategóriában.
2021. jún. 15. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!