Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a telefonon...

Miért nem működik a telefonon a wifi?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap kiömlött a víz a táskámba és belement a víz a telefonomba (Huawei p10lite) és gyorsan kivettem és megtörölgettem és tegnap még belehetett kapcsolni a wifit ma pedig látom hogy nem lehet bekapcsolni se a wifit se a bluetooth-ot stb....szerintem a víz belemehett az SD-kártyába és megsérült de ezt már ki is írta hogy sérült és most mit kell csinálni kicserélni a kártyát vagy hogy lehet ezt helyreállítani (de amúgy még rendesen működik csak ez a baja)
2021. jún. 15. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"vagy hogy lehet ezt helyreállítani"

Elviszed szervizbe, ahol kitakarítják.

Ha nem viszed, idővel elrozsdásodik az elektronika, aztán vége a telefonnak, de végérvényesen. Az alaplapon már két chip így is valószínűleg halott.


"Miért nem működik a telefonon a wifi?"

Nyilván azért, mert belefolyt a víz, és elért az alaplaphoz.

2021. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
előrebocsátom, a rizzsel ne is próbálkozz, hasztalan :D
2021. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A rizs csak a kínaiaknak jó, a kínai telóknak nem.

Szervizt neki.

2021. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ már megjavult a telefon.
2021. jún. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!