Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy két alkalmazás nagyon felmelegíti a telefonomat és gyorsan meríti?

Figyelt kérdés
2018-ban vettem a telefonomat, egy Iphone Xs… Nemrég cseréltettem akumlátort mert azt hittem hogy az a hiba, de nem akar múlni. Gps,Tinder, ez a kettő nagyon eszi. Meg néha-néha egy sima chrome,facebook is. Van valami tippetek mit tehetnék? Egy újra telepítés? Mert sajnos volt, Hogy rákattintottam valamire véletlen és teletömte a naptáramat eseményekkel.. Lehet az vírus volt? Tippek?
2021. jún. 16. 01:08
 1/6 Kings56 válasza:
31%
Igen az virus volt.Alapveto dolog h nehany alkalmazas jobban meriti a telot de ez minden mas telefonon igy van .En folyamatosan bekapcsolva hasznalom a low battery modot ez valamennyit elvesz az elmenybol mivel probal mindent a minimumon hasznali (netsebesseg,kep frissites,processor hasznalat,stb…)de erezhetoen tovabb tudod hasznalni.
2021. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

"Igen az virus volt"

ne mondjál ostobaságot, ha már okosat nem tudsz!


"Van valami tippetek mit tehetnék?"

ne használd ezeket az appokat! :D

Nekem is merítik ezek nagyon. nem tudunk mit csinálni, direkt így vannak fejlesztve ezek az appokt.

"Egy újra telepítés?"

az appoké sem ártana és a telefoné sem ha régóta megy rajta a rendszer.


"Mert sajnos volt, Hogy rákattintottam valamire véletlen és teletömte a naptáramat eseményekkel.. Lehet az vírus volt?"

nem! csak egy naptárat tötöttél le ami semmi mást nem csinál csak nyomatja a képedbe az eseményeket. Mást ezek nem tudnak!

Azért csinálnak ilyent, mert klasszik vírust nem tudnak írni az iPhoneokra.


"Tippek?"

1. Beállítások ›› Naptár ›› Fiókok ›› kiválasztod amelyikek nem kellenek és törlés.

2. ne töltögess le naptárakat! :)

2021. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kings56 válasza:

[link]

Akkor ez micsoda ha nem virus ??

Mikor a neve is calander event virus

2021. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tanulj meg előbb angolul!

0:42-nél mit mond a csávó? na mit????


Ha én most Bélának hívlak akkor Béla vagy?

2021. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kings56 válasza:
Amugy bela vagyok
2021. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja persze ... a vírus sem vírus, mégis azt állítja magáról! :D
2021. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!