Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használsz üvegfóliát a telefon...

Használsz üvegfóliát a telefonodon? Ha igen/nem, miért?

Figyelt kérdés
Milyen telefonod van és mennyibe került?

2021. jún. 16. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Egy galaxy S20-am van, 220.000 Ft volt egy ilyen telefon. Van üvegfóliám és tokom is. Egyszerű az oka: sokat melózok, ejtettem már el telefont nem egyszer, inkább 3 havonta teszek rá egy új fóliát (ami 1000 Ft az Aliról) és nem kell 70-80 ezerért kijelzőt cserélni.
2021. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen használok. iPhone 12 128GB-m van, 370.000ft volt. Mindennapokban sokszor kapkodok ezért bőven előfordul az hogy leesik és az üvegfólia+tok olcsóbb mint egy kijelző csere úgyhogy nekem ennyit megér
2021. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

nem

hogy miért?

nem mostunk lábat zokniban

nem mosunk hajat sapkában

stb.

nekem nagyon rossz érzésem van tőle, hogy nem a kijelzőt tapicskolhatom. És még sosem karcoltam rommá egyik készülékem kijelzőjét sem - ergo nincs értelme használnom bármi védelmet

egyéni véleményt hallottak, láthattak!

2021. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Nem tudom ki pontozott le, minden valaszt hasznosnak jeloltem.


En iphone 8 plust hasznalok, mar megvan par eve. Eddig mindig uvegfolia volt rajta, de elbizonytalanodtam, hogy kell-e ra. Alirol szoktam rendelni, de 1-2 honap utan a szele kezd feljonni, es meguntam, hogy ronda lesz a szep telefon.

2021. jún. 16. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan, miért pontozta le valaki a 3-ast? Egy véleményt kértek, hogy használ-e, vagy sem, a válasza nem volt, meg is indokolta, nem értem, hogy ebben mi a probléma? A kérdésre válaszolt, nem?
2021. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
Én sem használok, felesleges pénzkidobás szerintem. Mindig a zsebemben hordom, ejtettem is már le, az ujjlenyomat sem működik rendesen, ha rajta van fólia, és még semmi baja a kijelzőnek. Ami minimális karcok vannak rajta, azt is egyszer egy oldalra nyíló tok okozta rajta. Samsung Galaxy A70, 2 éves.
2021. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Használok. Én ugyan nem szoktam sűrűn leejteni, de azért az évek alatt már előfordult 1-2 alkalommal. És inkább cserélem a párszázforintos törött üveget, mint a pártízezres kijelzőt...
2021. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen használok üvegfóliát és tokot is. Egyszerűen azért, mert így nem a kijelző üvege kopik/karcolódik. iPhone 12 mini-m van, hivatalos üzletből vettem 850€-ért.
2021. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, használok, mert amikor megvettük, akkor alapból volt rajta fólia, nekem meg nem volt kedvem leszedni, így rajta van még most is. 4 hónapja vettük a telefont.
2021. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor veszek egy telefont, mellé veszek 3-4 üveg fóliát, aztán amíg kitart addig van rajt, utána nincs. De szerintem nem éri meg amúgy, fater telefonján összetört a fólia is meg a kijelző is, pedig nem is esett olyan nagyot. Ha pont a sarkára, vagy pofával egy kavicsra esik, mindegy hogy van rajt vagy nincs, annak annyi. Előző telefonomat ezerszer leejtetem fólia nélkül, volt hogy el sem hittem hogy nem tört össze, olyanokat túlélt. De ha van rajt fólia, az minden kis **artól összetörik, ezért hiszem azt hogy "megint megvédte", pedig amúgy ha nincs rajt sem törne össze az esetek 90%-ában. A karcok miatt amúgy jó dolog, de törés ellen többet véd egy fasza tok. Ha teszel is rá, elég a pár dolláros kínai, mert pont semmivel nem véd többet a drága sem.
2021. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!